Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én nem vagyok normális életfelfogású?

Figyelt kérdés
Nem járok bulizni, nem iszok alkoholt, nem dohányzom. Nem beszélek más emberekkel ilyeneket pl. milyen jó egy nagy farok, vagy habos farok meg ilyesmi. Nem tudok átverni másokat, talán ez sem jó. Szeretnék egy komoly kapcsolatot ami sosem jön össze. Akik komolytalanabbul veszik az életet, mint én sokkal szerencsésebbek.
2014. szept. 5. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Majd idővel megoldódik.
2014. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz normális valami, hogy a többség annak gondolja. Az olyan emberekben van a jövő, mint amilyen te is vagy. Ha ilyenek nem lennének, akkor szerintem pár éven belül a bolygót is elpusztítaná az ember.
2014. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tessék lazulni. A jövő ugyanis abban van aki az életet tanulta meg, nem aki csak a tananyagot.


Tessék kimozdulni, és a barátokkal eljárni ide-oda, mozogni az életben tapasztalatot szerezni, más embereket megismerni, beszélgetni, társaságba járni.

Bagózni nem kötelező, és csatak részegnek sem.

De olykor egy egy sör jót tesz, és kell is.


Az apáca élet, és a full züllés között van egy egészséges arany középút! Egyik szélsőség sem megoldás!

2014. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Költőnő? ***** válasza:
Sztem az sem jó, ha ilyen túl komolyan veszi az ember az életet. Nem azt mondom ezzel persze h változz erkölcstelen alkoholista partiállattá, hanem azt h egy arany középút sok esetben beválik.
2014. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Egész jó válaszokat adtak itt egyesek...


A nagy számok törvényei alapján igenis azt tartják "normálisnak", amit sokan csinálnak... :-)


Az más kérdés, hogy a "normális" is csak nézőpont kérdése... :-)


Pl. én is mindig igazat mondok... ...ezért hülyéznek le egyesek... :-) ...főleg akiknek a hazugság az alap!


És valóban ha beleszarsz a becsületbe, nem foglalkozol másokkal, igenis többre viszed, mert az élet változik, és a legtöbb ember ezt csodálatosan meg is lovagolja... :-)


Különben meg rohadtul mindegy mit csinálsz, mert valójában senkit sem érdekel... :-)


Attól, hogy sajnáltatod magad, attól nem repül a sült csirke a szádba... :-)

2014. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az a jó, amiben jól érzed magad.

Ha Te ezt alkohol, cigi és bulizás nélkül érd el, akkor neked az a jó.


De ha kirekesztettnek, esélytelennek érzed magad, akkor annyira mégsem jó. Találd meg azt a pozíciót, ami jó neked.


Én se ittam, cigiztem és buliztam. De energiát kellet beletennem, hogy megtaláljam azokat az embereket, akikkel ezek nélkül is jól éreztem magam.

Hidd el vannak...nem is kevesen.

2014. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy soha nem iszok alkaholt, pl. alkalmakkor iszok egy kicsit, és már kipróbáltam a cigit is.
2014. szept. 5. 11:09
 8/20 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem vagyok normális?
2014. szept. 5. 11:19
 9/20 anonim ***** válasza:

Normális vagy, nincsen ezzel gond.

Csak sok lehetőséget kihagysz az életben.

Teljesen ne vond ki magadat belőle. :))

2014. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Pl. milyen lehetőséget?
2014. szept. 5. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!