Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én nem vagyok normális életfelfogású?

Figyelt kérdés
Nem járok bulizni, nem iszok alkoholt, nem dohányzom. Nem beszélek más emberekkel ilyeneket pl. milyen jó egy nagy farok, vagy habos farok meg ilyesmi. Nem tudok átverni másokat, talán ez sem jó. Szeretnék egy komoly kapcsolatot ami sosem jön össze. Akik komolytalanabbul veszik az életet, mint én sokkal szerencsésebbek.
2014. szept. 5. 10:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Új emberek, új barátságok, új kapcsolati tőke, új kalandok, új helyek, események, látnivalók, stb...


Rengeteg dolog vitt előre az életemben azért, mert megismertem X-Y-Z -t mert találkoztunk itt ott. És iszonyat mennyiségű tapasztalatot szedtem fel csak úgy, hogy megfordultam itt -ott láttam ezt azt, és benne voltam a forgásban.

Szóval az, hogy az ilyeneket kihagyok szegényebbé tesz ez biztos.

2014. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lazíts egy kicsit, ez így nagyon nem lesz jó, évek múlva bánni fogod, hogy nem voltál nyitottabb a szexre fiatalabb korodban, nem próbáltál ki sok fiút, stb.
2014. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Igaz, amit írnak.

Attól még lehet komoly gondolkodásod, ha néha szórakozol (ami nem azt jelenti, hogy fullrészegen, beexezve felváltva dugnak egy buliban :D)

Ha nem élsz egy kicsit, sok mindenről lemaradhatsz. Csak vannak határok, amiket be lehet tartani, és nem fogsz lezülleni.

2014. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kiszoktam mozdulni itthonról.
2014. szept. 5. 11:34
 15/20 Költőnő? ***** válasza:

Ha az alkohol és a dohányzás nem a te asztalod, az nem baj. Sőt. Viszont az sajnos tény, h ma kevesen gondolkoznak így, mert nem " menő"...:(

Viszont élni, menni (ésszel) érdemes, mert a tapasztalatok fontosak. Fiatal vagy, ne zárd el magadtól a világot, csak mert más igényeid vannak, mint az átlagnak.

Attól még lehetsz fiatal, felszabadult, nyitott.

2014. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egyébként hány éves vagy?

(és a szex is fontos, azt se hagyd ki a szórásból :) )

2014. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az én normáim szerint semmi gond nincs veled. Te ilyen vagy, fogadd el és ennek szellemében próbáld jól érezni magad.

A komoly kapcsolat sem attól függ hány ember fogta meg a segget előző este a diszkóban. Csak te esetedben nehezebb lesz hasonló felfogású fiút találni.

2014. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármi baj lenne az életfelfogásoddal.Én is ilyen vagyok, és nem érzem, hogy ez miatt különc lennék.

Volt már hogy érdekesen néztek mikor mondtam hogy se nem iszom se nem dohányzom és a bulikat sem szeretem igazán.

Nagyon nem érdekel mások véleménye.Olyan 2-3 ember van max akinek adok a véleményére, a többit meghallgatom és kb ennyi.

Van hogy én is gondolkozok milyen lenne ha kicsit lazább tudnék lenni, de így is jó :D

A komolytalant meg sokan összekeverik a felelőtlennel véleményem szerint

2014. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ilyen is kell. Nincs ezzel baj, csak ne sírj, hogy otthon ülve nem tudsz pasizni.
2014. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kurtz Bickle ***** válasza:
Nem értem, hogy lehettek ennyire demagógok, hogy azt képzelitek, a sikertelenség az ivászat, bulizás és dohányzás hiányából fakad. Mert tizenéveseknél még életképes lehet ez az elmélet, de felnőtteknél már nem igazán. Sőt, inkább az szokott jó pont lenni, ha az illető tartózkodik az alkoholfogyasztástól, meg nem él "kicsapongó" életet. Pláne egy nőnél.
2014. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!