Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis viselkedes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis viselkedes egy pasitol?

Figyelt kérdés

4 honapja jarunk. SOHA nem kaptam meg semmit tole.

Nem azt mondom, nekem nem kell virag vagy ajandek.

De pl. a multkor elmentunk a boltba, vett maganak egy csomag gumicukrot. Utkozben hazafele felbontotta, eszebe sem jutott volna megkinalni, megette az egeszet !

Es sok sok ilyen eset van.


2014. szept. 5. 15:46
 1/8 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Nem :/
2014. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem normális, elég paraszt.
2014. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, elég bunkó a srác
2014. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rakj már ki egy képet hogy néz ki ,ha nem egy isten akkor baz* ki a parasztot


( megette az egészet ! )XD előttem a szitu ,hogy sétáltok ő meg tömi a fejét mint az állat és figyel nehogy hozzáférj te is XDXD

2014. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolso, ezen nevettem, de tenyleg igy volt :)

Setaltunk haza, o meg direkt a masik kezeben fogta, en meg amugy sem vagyok olyan fajta aki odatolakodik es belenyul a zacskoba. Nem tudom, de en meg egy vadidegent is megkinalnek, nemhogy a baratnom megy. Par perc alatt betomte az egeszet!


Persze ilyen mar sok volt. Csak ez a legutobbi eset.

2014. szept. 5. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

"es belenyul a zacskoba."


Ragadd zacskón,és kezd el szorongatni a tökeit.Minél jobban szorongatod annál magasabb hangon fog vonyítani.

Játszd el rajta a boci-boci tarkát,majd amikor a magas c-hez ért rúgd jól s.ggbe!

2014. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ja,el is felejtettem. Bumeráng effektus:Ha ezt végrehajtod,utána pincsorgó kiskutyaként fogja magát visszadürmögni hozzád.
2014. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a dologgal nem vagy egyedül. Sőt, kapaszkodj meg: az én pasimmal 9 hónapja vagyok együtt. Ebbe a 9 hónapba beleesett mindkettőnk születés-illetve névnapja, valentin nap. Amikor nekem volt valamim, mindig pont akkor volt ilyen mosolyszünet szerűség. na persze engem sem ejtettek a fejem lágyára, amikor ő ünnepelt, pontosan ő is ennyit kapott tőlünk. A boltba hasonlóan viselkedik ő is, bár azért megkínál, de nekem nem vesz külön semmit. Sőt, ő képes arra is, hogy náluk vagyunk, kiszedi a kaját magának, és falatozik...
2014. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!