Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe egy hónap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe egy hónap múlva férjhez megy, de a párom is kell neki?

Figyelt kérdés

A párom és az exe 1,5 éve szakítottak, 3 éves kapcsolat után. Most a párom legjobb barátjával jár. Hála az égnek max fél évente egyszer kell látnom, csak ünnepekkor. Fél éve jár ezzel a sráccal, egy hónap múlva esküsznek.

Ma is csak azért találkoztunk velük, mert a csajnak szülinapja van.

Én választottam neki ajándékot, mert a páromat nem érdekelte a dolog (az ajándékvásárlás nöi program). Emlékeztem, melyik parfümöt mutatta a boltban fél éve, hogy ez a vágya.

Amikor megjöttünk, azonnal a párom nyakába ugrott, én csak egy unott sziát kaptam. A párom megkért én adjam át az ajándékot, erre a csaj neki köszönte meg, és töle kérdezte, hogy ez a sárga e. Párom rámnéz: "Sárga ez?" Én: "Aha, ez pont az, amit fél éve néztünk."

Meg a csajnak utána elsö dolga volt megmutatni az új számítógépét, meg az uj MacBook-ot, amit a völegényétöl kapott. Amikor meg a párom mondta, hogy kaptam munkát végre, a csaj szeme villámokat szórt.

Jah, és ami még rosszul esett, a csaj kivágott nyáriruhában, melltartó nélkül fogadott minket. (D-s melle van kb)

Az egyik barátnöm szerint még nincsenek túl egymáson, és a páromat érdekli a csaj meg fordítva. És hogy szakítanom kéne.

Tényleg ez lehet a háttérben?


2014. szept. 5. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Passz, ennyiből lehetetlen megállapítani, hogy a barátodat érdekli-e az exe.

Ettől függetlenül amit leírtál a csajról az nálam kiverte a biztosítékot, alapból nem barátkoznék ilyen sekélyes libával, az csak hab a tortán, hogy melltartó nélkül a párod nyakába ugrál a szemed láttára.

Nem irigyellek...

2014. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Tegnap ezt a fórumot indítottad.Nem is értem,minek tertjátok a kapcsolatot a párod exével ezek után.Meg lehetne oldani,hogy csak a két fiú járna össze pl.sörözni,beszélgetni,ha már barátok.

2014. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem találkozunk velük gyakran, csak fél évente, ünnepekkor
2014. szept. 5. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na és a macska miatt nem pampogott?
2014. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!