Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deliverance kérdése:

Megcsaltam a barátom, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nyár végén megcsaltam a párom (elég zűrös időszakunk volt) Lenézhettek, elítélhettek, nevezhettek akárminek, megértem, de ez van. Egyszeri dolog volt, nem gondolkoztam, azóta viszont nem mondtam el neki. Most jól megvagyunk, és persze megbántam már az egészet, csak érdekel, hogy ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. szept. 7. 00:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

De annyira, de annyira nem értem, hogy itt miért kell általánosítani??? Mert a nők nem botolhatnak meg, csk és kizárólag a férfiak? Mert ha egy férfinak kell újdonság, akkor mehet, hajrá, de ha egy nő csábul el, akkor az már 3. világháború? Miért is? Mi emberek és érző lények vagyunk... főleg, ha huzamosabb ideig sz..rnak a fejünkre és mi ezt hiába hajtogatjuk, hogy változtatni kellene, nem történik semmi. Szakítani ugye nem lehet, mert akkor is mi leszünk a sz..rok. Szóval...


Kérdező, neked lesz könnyebb a lelkiismereted, ha elmondod... de ha neked így jó, titkolhatod is, de szerintem joga van hozzá, h tudja.

2014. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
senkinek nem kellene megcsalnia a másikat... Főleg nem azért mert "kellene egy kemény bráner" vagy ilyenek mert amúgy más baj nincs.
2014. szept. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
A kérdés..akarsz gerinctelen lenni? Ha igen, akkor ne mondd el,ha nem, mondd el, és ha hülye a csávó, akkor mázlid van és veled marad, ha van esze, dob..de végülis megéremled, nem?
2014. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nem kellene, de amíg valaki nincs benne hasonló szituban, addig könnyen papol.
2014. szept. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Vidd a sírba magaddal! Vagy szakíts vele.
2014. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

ne mond el,mert azzal a porba alázod megsebzed egy életre.

de ne is maradj vele,szakíts és hagyd békén.

2014. szept. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
64%
Mérlegelj! Szereted? Ha nem mondod el neki, együtt tudnál élni ezzel a tudattal? Ha elmondod, anélkül hogy meg akarná érteni az okokat, azonnal szakítana? Megbízol maximálisan a másik srác diszkréciójában? Mindenki előtt titokban tudod tartani? Ha minden kérdésre "igen" a válasz, akkor ne mondd el! Amiről nem tud, az nem fáj. Ha csak egyetlen egyre is "nem" a válasz, akkor mindenképp mondd el neki, megbeszélve, mi vezetett idáig!
2014. szept. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szégyelld magad, s vonulj el egy sarokba sírni.
2014. szept. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell megcsalni bárkit is(akár férfi,akár nő)???Nem értem,hogy tudjátok bemocskolni a szerelmeteket?
2014. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért, mert az már em volt szerelem, nyilván... vagy elhanyagolta a másik fél. Amúgy sem létezik a holtomiglan-holtodiglan.
2014. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!