Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deliverance kérdése:

Megcsaltam a barátom, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nyár végén megcsaltam a párom (elég zűrös időszakunk volt) Lenézhettek, elítélhettek, nevezhettek akárminek, megértem, de ez van. Egyszeri dolog volt, nem gondolkoztam, azóta viszont nem mondtam el neki. Most jól megvagyunk, és persze megbántam már az egészet, csak érdekel, hogy ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. szept. 7. 00:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ó kedves 20-as!Azért tiszteljük már egymást annyira,hogy nem dugunk félre és nem hazudgálunk!Ahogy kilépsz az utcára,egy őszinte emberrel nem találkozol,nehogy már még otthon is lesben kelljen állni,hogy átb@ sznak!
2014. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Persze, legyünk őszinték. Csk azt mondom, hogy ez nem ok hanem okozat már. Meg hogy akkor a csaló pasikkal is bánjunk ugyanúgy itt az oldalon. Cskhogy ez nem így van, mert ha egy pasi ír ide, hogy jajmegcsaltamabarátnőmet, akkor rögtön mindenki sajnálni kezdi... na ezért...
2014. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
kösd fel magadat az ilyen lányok miatt félek én is a párkapcsolatoktól, mert ha felmerül egy kis probléma azt a nők mindig a szakítással oldják meg. szégyelld magadat, szánalmas vagy. én erre nem tudok mit mondani tedd azt amit jónak érzel, de a fiú sokkal jobbat érdemel nálad, szerintem mondd el neki.
2014. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, van kapcsolatod?
2014. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
"utolsó" igen. szerencsére értelmes nők is vannak a földön, csak sokat kell keresgélni.
2014. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mégis h mondhatsz vkinek olyat, h kösse fel magát? Magadnál vagy, embeeeeer? Vagy anonimen szájkaratés vagy, de amúgy meg nyámnyila alak? És miért kell ezt ráhúzni minden nőre? Megsúgom, egy nő, aki egy bizonyos férfit megcsalt, még találkozhat egy olyannal, akit sose csalna meg.
2014. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megtette, többször is meg fogja! ;)
2014. szept. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ez egy közhely. Előbb teszi meg az, aki nem élte ki magát.
2014. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#27-es vagyok

Kedves #28-as válaszoló, nem olyan biztos az, mert itt vagyok én ,mint élő példa! Soha nem csaltam meg a páromat, sem a mostanit , sem az előzőt. Èn , ha már éreztem jól magam vele, vagy épp összekaptunk, akkor sem léptem félre... Mindig meg mondtam a frankót, és el hagytam. Nem húztam tovább. Ami nem ment, azt nem erőltettem soha.

2014. szept. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
*Én ha már nem éreztem jól magam vele ^^
2014. szept. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!