Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátom pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom pedig nagyon szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél év történt, beszélgettem egy fiúval aki már régóta tetszett de azelőtt soha nem beszéltem vele és mikor már a barátommal egy éve együtt voltunk akkor rám írt és jól elbeszélgettünk (barátom ezt látta is de ő is beszélgetett lányokkal persze egyikünk se beszélgetett olyanokat...)Na mindegy az a lényeg hogy egyik nap találkoztam azzal a fiúval és odajött, beszélgettünk de egyáltalán nem volt olyan helyes mint képeken és így már nem is tetszett de mondtam magamba hogy barátkozni végülis lehet miért ne...csak ekkor jött hirtelen az hogy megcsókolt...én meg löktem el magamtól meg minden annyira féltem hogy meglát valaki és meg is láttak...Barátom még mindig nem tud erről de nem is szeretném elmondani neki mert egyből szakítana és meg sem várná hogy elmondjam hogy én nem akartam azt a csókot ráadásul még jó sem volt..Azóta LETILTOTTAM azt a fiút és nem is találkoztam vele..Viszont amúgy ha barátom megtudná hogy vele csókolóztam (mivel ismeri azt a fiút és utálja) tenyleg bisztos hogy szakítana velem :( Mit tegyek?probalom elfelejteni az esetet eddig ment is de ahogy mondtam volt egy csaj aki látott azzal a fiúval csókolózni és egy r*bancnak tart és már az egész osztàlya mer elmondta nekik is...igy most megint bennem van hogy Mivan ha elmondják a barátomnak...tényleg nem akarom elveszíteni nagyon szeretjük egymást már 2éve.. :'( egyébként 17 éves vagyok

2014. máj. 15. 12:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
39%

"R_banc vagy, egy kib_szott nagy r_banc vagy"

(Miszterek)

2014. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
42%
Nem lökhetted félre túl határozottan ha ki tudod jelenteni hogy rossz volt. Ha tényleg szereted a barátod akkor hagyd ott te.
2014. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
de én nem akartam azt a csókot!! Találkozni oké akartam elé de mikor megláttam hogy élőben hogy néz ki...meg amúgy sem akartam volna vele kapcsolatot mivel van barátom
2014. máj. 15. 12:30
 4/38 A kérdező kommentje:
de löktem de nem vagyok egy valami hű de nagyon erős hogy egy kigyúrt fiút ellökjek olyan könnyen..
2014. máj. 15. 12:31
 5/38 anonim ***** válasza:
37%
Jó nagy ribaņć vagy! Képzelem mennyire szereted, ha megcsaltad...
2014. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%
Jobb, ha tőled tudja meg minthogy másoktól hallja vissza. Ha szakít akkor így jártál, mást úgysem tudsz tenni.
2014. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem értem miért hagyjam ott a barátom ha szeretem??
2014. máj. 15. 12:32
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
Na állj, most te csókolóztál vele, vagy ő lekapott? Mert a kettő között azért van különbség, persze ha egy "jóindulatú" ember éppen meglátja, akkor nincs. Mindenesetre elszúrtad hogy nem beszéltél arról a barátoddal hogy "barátkoznál" a sráccal. Pedig ha ezt sikerül megbeszélni, akkor a barátod is tudná, hogy te nem "azt" akartad (Nem "azt" akartad?) Na most ha ő erről már hallani sem akar, mármint a barátkozásról akkor, nem való melléd amúgy sem. Ha meg te nem csak barátkozni akartál, és titokban akartál találkozni a másik sráccal akkor te nem vagy való őmellé.
2014. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Már csak annyit szeretnék kérdezni hogy szerintetek melyik lenne rosszabb (nem az én részemről hanem barátom részéről mert nem akarom megbántani) ha öngyilkos leszek emiatt vagy ha elmondom neki az igazat?
2014. máj. 15. 12:34
 10/38 A kérdező kommentje:
ő kapott le...
2014. máj. 15. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!