Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt hiszi, meg akarom ölni?

Figyelt kérdés

A barátom imádja az exét, annak ellenére, hogy a lány tönkretette az életét, egy csomó baráti kapcsolatát szétzúzta...A csaj most a barátom legjobb barátjával jár. Amikor elöször találkoztam vele, nagyon kedveltem, odaadtam neki a kedvenc parfümöm, egy darabig barátkoztunk is. Aztán egyszercsak megváltozott. Utálatos volt, bunkó, kiállhatatlan. A fülem hallatára lehordott mindennek a barátomnak, és egyszer mikor csak ketten voltunk, elmondta, hogy amiért a barátom elhagyta, eldöntötte, hogy bosszút áll, és tönkreteszi a kapcsolatait. Én ezt visszamondtam a barátomnak, aki nem hitt nekem. Az exével onnantól kezdve ki nem álltuk egymást. Sose veszekedtünk, csak épp nem lógtunk egymás nyakán már. A csaj undok üzeneteket küldözgetett neki rólam, de szerinte hülye vagyok, ha ezen besértödök, mert neki ilyen a humora. El kellett mennünk hozzájuk, holott nem akartam. A csaj bosszantott mindennel. Nem vett fel melltartót kivágott ruhákhoz, úgy igazította, hogy ki legyen a melke, ölelgette, bújt, leállt vele beszélgetni egy szál törülközöben (össze se kötötte, csak maga elé tette), addig nem hagyta békén, még nem volt vele hajlandó egy tányérból egy kanállal enni. A csaj pasija bambácska, annak fel se tünt. Milliószor kértem a barátom, ne flörtöljön az exével, de oda se. Amikor mondta a barátom, búcsúzzunk el, a csaj bújt a barátjához, nem akart átölelni, mikor nagy nehezen rávettük, annyiból állt, hogy rátette a kezét a vállamra fél méter távolságból. Utána panaszkodott a barátomnak, hogy megsértettem a viselkedésemmel. Az 3 órát veszekedett velem, hogy vérig sértettem a számára legfontosabb embert, a legjobb barátját...

Hiába hoztam fel neki az esetet, mit mondott az exe, szerinte hazudok, hogy szétválasszam öket. Mert hogy ö kérte meg az exét, hogy lelkizzen velem (miután 5 napon át keresztbe tett), és ha az ex durván beszélt velem, az egyedül csak azért volt, hogy megmutassa, hol a helyem. Vagy az egész eset meg sem történt, csak hallucináltam. Szerinte elmebeteg vagyok, és most azt hiszi, meg akarom ölni, így eltüntette a lakásból az összes éles tárgyat, és nem mer aludni menni.


Mit csináljak?


2014. szept. 7. 21:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hagyd ott most azonnal, de komolyan. pakolj,menj!!!
2014. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Magyarul sajnálatból maradsz vele. Gratulálok, szép jövő vár rád.
2014. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én otthagynám. Amúgy meg ha legközelebb beszélsz az exével, esetleg titokban felvehetnéd, mit mond, aztán bemutathatnád a fiúnak a felvételt.
2014. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
a kis seggdugasz
2014. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 acelsziv ***** válasza:
jót röhögtem. A fickód a Világ Legnagyobb Marhája. De te sem vagy semmi, hogy ezek mellett még vele vagy. Lépni kéne nem gondolod?
2014. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Épelméjű ember már otthagyta volna ezt a két idiótát.

Amúgy végignevettem a sztorit, már ne haragudj... A csaj nem a pasin akkor bosszút állni, hanem a barátnőit akarja kicsinálni, gondolom még mindig szereti. És a "bamba" is csak azért van mellette, mert nehogy már Ő egyedül legyen. A barátod meg....először is örülök, hogy nem volt szerencsém hozzá..másodszor Ő maga mondta ki, hogy ki a legfontosabb ember az életében, az exe és nem Te. Szóval Te csak a szexre kellesz.

Hagyd ott, és elhiheted még 2 hét se fog eltelni és ez a két elmebajos újra együtt lesz. De meg is érdemlik egymást. Két idióta.

2014. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Menj el es ne foglalkozzal vele, nehogy maradj mert nem becsult meg es valoszinu szerelmes meg az exebe, hagyd a oket. Soha az eletbe ne bizonyitgasd az igazadat, ha valaki szeret teged ki se tesz ilyennek, az en baratom, ha merne ram mondani valaki valamit egy tarsasagban azzal eletben nem allna szoba,ha egy kicsit is megsertenenek, azokhoz soha nem mennenk es azonnal eljonne onnan es mindenben kipartol. Ameddig ilyen tarsat nem talalsz addig ne allj le ilyen megalazo helyzetben.
2014. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az exe egy hónap múlva férjhez megy, mert a jelenlegi pasija legalàbb gazdag, és türi, ha hülyét csinálnak belöle
2014. szept. 7. 21:40
 19/22 anonim ***** válasza:
Menjen, de te ne foglalkozzal veluk. Itt az a lenyeg, hogy teged a baratod nem partolt ki, nem allt melletted, nem adott a szavadra, ez miatt azonnal hagyd ott.. a tobbivel, hogy ki kivel hazasodik ne foglalkozzal az az o dolguk en szoba nem allnek ilyen emberekkel a baratoddal sem.
2014. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hagyd a francba könyörögni...Nekem már az is sok lenne,hogy nem hisz nekem és folyton cirkusz van.Na de ez a megöléses dolog tényleg pszichológiai eset rögtön pakolnék,elmebetegek.
2014. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!