Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a felfogásom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a felfogásom, vagy egy kicsit jobban bennem kéne lennie a "félsz"-nek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Előtte volt egy 3 éves kapcsolatom, ahol megcsaltak, megaláztak, szóval nagyon nehezen jutottam túl rajta, nehezen bíztam meg az emberekben, férfiakban, de 1év után sikerült, most ismét szerelmes vagyok.


DE az az igazság, hogy nem akarok olyannyira nagyon kötődni hozzá. Nem azért, mert nem bízom benne, vagy nem szeretem... Megbízom teljesen nem ezzel van a gond. Csak egy kicsit akkor is bennem van, hogy ha egyszer megtették velem, megtehetik megint (tudom ez benne van a pakliban).


Ő nem olyan srác, szeret, imád, de néha azon problémázik, hogy ha összekapunk akármilyen kis apróságon akkor én nem drámázok rajta, nem hozom fel napokig és emiatt úgy látja, hogy én "könnyedén veszem a kapcsolatot".. igen, mert fiatal vagyok, nem akarok véresen komolyan belefojni, én csak szeretni akarom gátak, feszélyek, "örökre" nélkül... és kész. Aggódom, hogy elveszítem ezt éreztetem is vele, akkor viszont nem értem..


Nekem fura a felfogásom vagy ez normális 22 évesen ? Vagy neki van valamilyen feszélye, valamilyen komplexusa ???


2014. szept. 8. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább te vagy fura, de kicsit ö is.

foLYni.

2014. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a barátommal 1,5 éve vagyok együtt és nagyban hiányzik az, hogy nem tervez velem és csak simán, natúr szeret! Könnyedén veszi és nagyon is zavar! Tudom, 22 évesen hova gondoljak még komoly kapcsolatba, meg nem éltem ki magam, hülye vagyok stb... De én nem akarok tovább keresgélni, engem nagyon megráztak a szakítások, lelkisebb vagyok és engem szeretni kell, velem tervezni és biztonságban akarom tudni a kapcsolatunkat! :)

22L

2014. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem lettem előrébb.

A helyesírási hibákért pedig elnézést..Késő van már..

2014. szept. 8. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarod újra átélni azt a fájdalmat, ha vége lenne ennek a kapcsolatnak, mint amit legutóbb éreztél. Ezt valahol megértem (én is voltam így, óvatos is voltam a következőnél).

Ő pedig valószínűleg furcsállja a dolgot, hogy nem drámázol, valószínűleg érzi, hogy nem akarsz hozzá annyira kötődni. Ha ő sem szeretne kötődni hozzád, akkor nem problémázna ezen.

Ha úgy érzed tényleg megbízhatsz benne, akkor szeresd.

Készen állsz egy újabb kapcsolatra?

2014. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen, én a fentiekben írtam, de ezt hogy lehet Nálatok leküzdeni?
2014. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!