Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat mellett fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat mellett fiú-lány barátság? 25/l

Figyelt kérdés

Néhány hónapja együtt vagyok a párommal (nevezzük Mr. R-nek), és egyre nagyobb erkölcsi dilemmában vagyok a kapcsolat komolyodásával egyenesen arányosan.

Van egy nagyon jó fiú barátom (nevezzük Mr. L-nek), akivel sok közös hobbink van, járunk társasjátékozni, moziba, együtt szaunázni, sportolni, koncertekre... igazából részemről csak barátság, nem vonz testi/párkapcsolati szinten. Mr. L egyszer bepróbálkozott, mikor még egyedülálló voltam. Hamar kiábrándítottam, hogy én nem akarok tőle többet, így megbeszéltük, hogy nem történt semmi, minden marad a régiben a vallomás után is.

Azóta ugye összejöttem Mr. R-rel, és nem tudom, mekkora összeférhetetlenség a kettő. Egy részről megvan az elvárás Mr. L részéről az egész napos/vagy csak munkanapon délutános baráti programok irányába (néha még nála is aludtam anno (kanapén; TV, sorozatok, néha megmasszírozott, vagy bepiáltunk, de semmi intimebb), volt, hogy egy egész hétvégét eltöltöttem vele). Most viszont úgy érzem, hogy a kialakult párkapcsolatom mellé ez nem fér be, ennél jobban tisztelem a párom, viszont a "szabadidőpartneremet" sem szeretném elveszíteni. Van olyan megoldás, ami mindenkinek jó? :-/

Oh, viszont a helyzet komikuma, hogy ugye tud mindenki mindenkiről, de Mr. L nem nagyon akar találkozni Mr. R-rel (mikor felvetettem, hogy ismerkedjenek össze, mégis csak az életem szerves részét képezik mindannyian...).


2014. szept. 9. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

fiúbarátoknál nem szokás ott aludni,bepiálni és megmasszíroztatni magunkat!


szaunázni eljárni meg pláne nem :D

2014. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:

Igenis hízelgett az egodnak h csorgott rád a nyála. Meg h titokban rád recskázott csóri kisgyerek.

Jegyezd meg; egy férfi barát az nem ego lego hanem BARÁT. Nem pincsi, nem nem tudom mi, hanem egy barát.

2014. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat nélkül nekem volt ilyen lánybarátom, bár szaunázni nem mentünk együtt, max. uszodába, és nem masszírozott meg, de aludtam nála már.

Hogy párkapcsolat mellett mennyire fér meg ez a barátság, nem tudom. De a barátod nem lenne jó ilyen szabadidőpartnernek? Ő nem menne veled szaunázni, stb.?

2014. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fú, akkor sorban:

Jól gondolod hogy már nem fér össze a 2 srác. Ha barátnőm lenne, én el se viselném hogy egy másik sráccal ennyi mindent megcsináljon, ennyit legyenek együtt. Próbálnám úgymond átvenni a helyét, és én együtt lenni veled helyette.

A legtöbb csajnak ezt a Mr. L "szabadidőpartner" szerepet egy legjobb barátnő tölti be, ami simán elfogadható a barát részéről. Ott hagyhatod Mr. L-t, és kereshetsz egy jó barátnőt, vagy már biztosan van is, hát légy vele szabadidődben.

Az meg hogy nem akartak találkozni, hát még villany. Nem esett szó róla Mr. R mit gondol Mr. L-ről, de nem hiszem hogy össze akarna pacsizni vele.

2014. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát igen. Kiskorom óta fiúkkal barátkoztam, mikor a többi lány babázott, és matchboxoztam az udvaron a srácokkal, fiúbandában bicikliztem a kertvárosban.

Mr. L-nek elmondtam, hogy meg kell értenie, hogy a kompromittáló szituációkat hanyagolni kell, ettől függetlenül szívesen beszélgetek vele néha 1-2 órát, vagy futok vele a szigeten. Erre megkapom, hogy "amit eddig felépítettünk, azt most lerombolod", "lecseréltél", "barátsággal is járnak kötelezettségek"... hát erre mit mondjak...

2014. szept. 10. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!