Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alacsony az önbizalmam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony az önbizalmam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mások szerint külsőre aranyos, szép vagyok, de még sem vagyok elégedett magammal. Nem tudom magamról elhinni hogy belém képes lenne bárki belém szeretni vagy egyáltalán megkedvelni. Utálom magamat amilyen vagyok. Csendes vagyok, ez rossz tulajdonság.
2014. szept. 9. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Változtass.:) Tipikus női dolog ez a "de még sem vagyok elégedett magammal". De hát csak van aki beléd szeret majd.:D Szerintem már ment pár üzi hogy megismernének..:D
2014. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőre mondjuk keress rá a héten feltett kérdésekre pontosan ugyanebben a témában, és tanulmányozd a válaszokat.
2014. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy beléd fog szeretni így is valaki, de attól te nem fogod jobban érezni magad, tapasztalat. :/ Neked saját magadat kell megszeretned ahhoz, hogy jól érezd magad. Kezdj el olyan dolgokkal foglalkozni, amik tényleg téged érdekelnek, olyan ruhákat hordani, úgy tenni-venni, hogy neked jó legyen és ne foglalkozz vele, hogy másoknak mi tetszene. Saját magadnak felelj meg, mindenki másnak úgysem tudsz. Mindig lesz valaki, akinek nem fog tetszeni a stílusod és lesz olyan, akinek igen. Sajnos ez ilyen, sokan vagyunk így ezzel. :)
2014. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsónak van igaza! Soha sem másnak kell tetszened mert mindenkinek nem tudsz megfelelni de nem is kell! Az a lényeg hogy EGYEDÜL TE ÉREZD JÓL MAGAD! És ne MÁSOK kedvéjért legyél más ember! Régen én is vissza húzódott voltam de ez idővel megváltozott! Szerezz sok barátot és idővel jobban fogod érezni magad! SOHA NE MÁSNAK FELELJ MEG!
2014. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!