Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első hazugság után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hazugság után lehet bízni benne még?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt. Minden szép és jó, .nagyon szeretjük egymást.

De most rajtakaptam, hogy hazudott.

Beszéltünk, ő azt mondta fáradt és gyorsan elköszönt, hogy megy aludni, de mint kiderült elment otthonról a haveri társaságba..


Ezzel nem lenne baj, mert attól mert együtt vagyunk neki is van magánélete, szabadsága, amikor akar megy akárhova,BÍZOM.BENNE és nem vagyok hárpia, aki megszab bármit is...


De nem értem most ez mire volt jó.


Hogyan hozhatnám fel ezt neki?


Ti felhoznátok vagy inkább nem ? Bíznátok még benne??


21 L


2014. szept. 9. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A bizalmat egyszer lehet eljátszani.:) (felénk)
2014. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon gáz....ha nincs titkolnivalója miért nem mondta el, hogy elmegy este?

Ki tudja miért vagy kikkel de bárhogy is van érted....mondta volna, hogy tartunk egy fiús estét azt jól van. Elég gáz ilyen esetben úgy letenni a telefont, hogy persze alszom jó éjt neked is...Nem tudok rá válaszolni én nem biznék benne mert ez nem épp apró hazugság.

2014. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két dolog fordulna meg a fejemben:


1. Ha ilyen apróságokban nem képes igazat mondani, akkor később mire számíthatok? Az intő jeleket észre kellene venni, és tanulni belőle.


2. Felmerülne bennem az is, hogy talán nem érzi azt, hogy nekem nyugodtan szívvel mondhatja, hogy ma nélkülem szeretne bulizni, mert attól fél, hogy haragudnék, hisztiznék.


Ha az 1. pontot állapítanám meg helyesnek, már ott is hagynám. Ha a kettes, leülnék vele beszélni, és igyekeznék lazább lenni, hogy ne érezze már házasság nélkül is, hogy van egy sárkánya.

2014. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hazudott, akkor megkérdőjelezem azt a nagy szerelmet!


44F

2014. szept. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!