Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha féltékeny a párom egy nagyon jó fiúbarátomra?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 hónapja vagyunk együtt.Előtte nem ismertük egymást.Jól megvagyunk,szeretem,komoly srácnak találom.:) 1 problémám van..van egy nagyon régi gyerekkori fiú barátom,akivel imádok lenni,annyit nevetünk,meg egy hullámhosszon vagyunk,megbeszélünk mindent..évekkel ezelőtt jártam vele 2 hónapot, de semmi komoly nem történt köztünk.Azóta is barátok maradtunk,úgy is tekintünk egymásra.Neki is van már barátnője akit szeret, meg ahogy írtam nekem is barátom.Csakhogy most nekem a párom elkezdett féltékenykedni, hogy mit találkozgatok én a volt barátommal,ez neki rosszul esik..Próbáltam vele megértetni, hogy ő csak nekem nagyon jó barát.. de ő most választás elé állított. Ha továbbra is találkozok a gyerekkori barátommal,akkor ő kiszáll az életemből. Nem tudom mit csináljak.:( Mind2en fontosak nekem.

2014. szept. 9. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd neki h "ha nem vagy kepes fogadni h van egy fiu baratom, akkor semmi ertelme a kapcsolatunknak" nem fog otthagyni valoszinuleg, kiveve ha nagyon gyoker de akk jobb is ugy
2014. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 hónapja vagytok együtt, és már megszabná, kivel találkozz? Meg féltékenységi jelenetek? Tudod, mi lesz ebből később? Ha valaki ennyire birtokló típus, az ritkán változik.


De azért próbáld megnézni a másik oldalt is. Indokolatlanul sokat vagy együtt a jó barátoddal? Esetleg minden este sms-eztek, telefonáltok? Mert ha túlzásba estek, az könnyen lehet zavaró. De akkor sem várhatja el, hogy EGYÁLTALÁN NE találkozz vele. A kérés abszurd, és a jó barátod nagyon a szívére venné, jogosan.


Próbálj kompromisszumot kötni, ha semmiképpen sem akarsz szakítani a barátoddal, de ha velem valaki így viselkedne 1 hónap után, nem maradna a párom...

2014. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
legyen eszed, a fiú barátodat válasszad, gyerekkori barátságot ne dobj el egy 1 hónapos kapcsolat miatt.......de ha még is őt választod elég nagy patkány vagy már bocsi......
2014. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-as, te meg egy barom, hogy ilyet mondasz egy lánynak
2014. szept. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azigen
2014. szept. 10. 01:37
 6/8 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú itt most nem arról van szó, hanem a viselkedésről
2014. szept. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elmondanod,hogy régebben jártál vele.Így nem a barátodnak tekinti,hanem az exednek.És annak ugye senki nem örülne ha az aktuális partnere találkozgat az exével...
2014. szept. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem én mondtam el neki,hogy ő az exem volt.A fiúbarátomnak a mostani barátnője közölte vele...azt nem tudom hogy mi értelme volt..Pedig barátnőm,meg jóba vagyunk.
2014. szept. 10. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!