Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez szemétség vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szemétség vagy kegyes hazugság?

Figyelt kérdés

A barátommal esténként skypen szoktunk beszélni. Pontban este 11-kor minden nap elmegy "aludni". Nekem is mondja hogy feküdjek le én is, hogy ne legyek fáradt másnap. Én sokáig abba a tudatban voltam hogy miután elköszön tőlem ő is megy aludni, mert mindig ezt mondta, de multkor hallottam egy barátomtól hogy látta éjszaka néhány csajjal.

Kérdőre vontam és azt mondta hogy ők a barátai. Néha szoktak találkozni, és hogy megy aludni az kegyes hazugság volt hogy ne féltsem meg ne féltékenykedjek, mert nincs rá okom. De így hogy hazudott jobban féltékenykedek mintha elmondta volna hogy vannak lány barátai akikkel néha összefut.


2014. szept. 10. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ez hatalmas szemétség... és még pofátlanul kimagyarázza magát...
2014. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Este 11-kor lany "baratokkal"? Erdekes.
2014. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Szemétség..
2014. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!