Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itthagyott az élettársam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yoshimitcu kérdése:

Itthagyott az élettársam a gyerekkel olyan rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Megszületett a fiunk és összeköltöztünk. 2 hétig bírta. Visszaköltözött a szüleihez azzal az indokkal, mert hajnalban mennem kellett dolgozni, és nem tudtam velük aludni, fent lenni vele egész éjszaka, és másik szobában aludtam, hogy reggel felbírjak kelni és menni dolgozni. Ez olyan nagy bűn? Másik indok volt, hogy amiért kikapcsolgattam a telefonját, mert az anyja minden 2 órában telefonon hivogatta. Már idegesített. Ezt belátom tényleg nem kellett volna, de ha megbeszéltünk volna nem kapcsolom többet ki. De ő egyből szólt az anyjának és haza költözött a fiammal, szakított velem. Ezek olyan nagy bűnök hogy egy én vagyok a rossz és egyből haza kell költözni, szakítani? Vagy nemis szeretett csak gyerek kellett neki valakitől?
2014. szept. 11. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 10


Nem lehetetlen, hogy egy újszülöttel a férfi legyen fenn éjszaka, és az anya menjen hajnalban dolgozni, magára hagyva a csecsemőt, aki pár óránként szoptatni kéne - megoldható, van tápszer, és az apák is lehetnek gyesen.


De szerinted mennyire életszerű, hogy egy férfi költözik haza az anyjához egy pár hetes csecsemővel, az anya meg - ebbe beletörődve - egy netes fórum felteszi azt a kérdést, hogy "vagy nem is szeretett csak gyerek kellett neki valakitől?"


Szerinted mit csinálna egy anya, ha az újszülött gyerekét az akarata ellenére elhurcolnák tőle?

2014. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Amit egy valamirevaló apa is csinálna...

Birom, hogy itt mindenkinek annyira egyértelmű, hogy csak a nő lehet az, aki teljes odaadással törődik a gyerekkel...Valahogy itt az a mentalitás van, hogy egy apát nyilván nem érdekli ANNYIRA a gyereke, mint amennyire egy anyát tud, és egy anya nyilván csak is jó anya lehet, aki minden körülmények között kitart a gyereke mellett...

2014. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
férfi vagyok és a nőm hagyott itt
2014. szept. 11. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!