Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 14 éves lány egy 21 éves pasival van együtt?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és most jelenleg egy 21 éves pasim van. Szerintetek gáz hogy együtt vagyunk??Beszéltünk már a szexrol is és azt mondta hogy o tudd várni ezen ne izguljak.
2014. szept. 12. 10:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz. Bár manapság a 14 évesek már idősebbnek látszanak és elég furán is tudnak öltözködni, de attól még belül gyerekek. De talán a 21 éves fiú is gyereklelkű még :)

Mindenesetre, ha az én kis általános iskolás lányomnál próbálkozna egy felnőtt férfi, akkor tuti ráuszítanám a férjemet :D

2014. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ezt így ne.
2014. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha késznek érzed magad a dologra. Minden ember egyéni, nem lehet egyazon mérce alatt mérni minden 14 éves lányt.

Arra viszont számíts, hogy nem fog olyan sokat várni a szexszel, főleg akkor nem, ha már volt előtted barátnője.

Régen teljesen természetes volt, sőt az is, hogy a lányok 18-19 évesen már férjnél voltak és gyereket szültek, mégis felnőttünk...

Most pedig már azt is furcsállják egyesek, ha egy 18 éves lány már szexelni szeretne.

2014. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Gáz. Öt év múlva már nem lesz gáz ez a korkülönbség, de ez egyrészt törvénytelen is, másrészt te még kislány vagy. Keresgélj a saját korosztályodból, majd 5-7 év múlva mehetsz az idősebb pasik után.
2014. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Én nagyon szeretem a fiut és o is engem . Én ugy érzzem hogy készen állok egy komoly kapcsolatra és ami a szexet illeti , még nem tervezzem az elso alkalmat majd körübelöl 1-2 év mulva , ezt mondtam már a barátomnak is és azt mondta hogy o képes várni ennyit is neem fogja eröltetni ha neem akarom.
2014. szept. 12. 10:59
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

ezek a mai tini ribik.. komolyan mással sem tudnak foglalkozni csak a pasi pasi pasi pasi...

mi vár akkor a mi gyerekeinkre majd, ha már most itt tart a világ? 20/F

2014. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

De remélem azért olykor egy-két pipa belefér a kocsi hátsóülésén??? Mert egyébként a srácnak nagyon kemény élete lehet....


De egyébként gáz: valaki kihasználja, ki akarja használni a másikat.

2014. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is majd egy 21 éves várni fog a szexre 1-2 évet. Lehet h nálad várni fog rá, nálad nem fogja erőltetni, de majd másnál megkapja abban az 1-2 évben. Komolyan úgy sajnálom ezt a korosztályt...annyira naivak vagytok, de tényleg. Tudom, én is az voltam 14 évesen...De majd kinövöd.

És hogy válaszoljak is, igen gáz, nagyon is.


N24

2014. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem csak a szex miatt gáz. 21 évesen egy felnőtt férfi, teljesen más értékrendekkel, te pedig egy gyerek vagy. Mentalitásban, felfogásban nem lehet közös vonalatok ... de ha van, akkor az a gáz.


De egyébként játszik a szex is. Egy 21 éves naponta - akár többször is - igényli a szexet, az ő életéhez ez már hozzátartozna.

2014. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"és azt mondta hogy o képes várni ennyit is neem fogja eröltetni ha neem akarom."

Álomvilágban élsz kicsi lány.:)

Dehogy fog várni. Nálad lehet, hogy fog annyit várni, csak majd megoldja lehet mással.:)

Vagy majd addig addig mondogatja, próbál rábeszélni, míg pár hónap múlva lefekszel vele.

Meg lehet hogy most úgy gondolja, hogy persze, mi az az 1-2 év (hozzáteszem 1-2 év múlva sem leszel minden téren érett a szexre), de majd ahogy telnek a hónapok, ő is rájön, hogy túl nagyot mondott.:)

2014. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!