Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 14 éves lány egy 21 éves pasival van együtt?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és most jelenleg egy 21 éves pasim van. Szerintetek gáz hogy együtt vagyunk??Beszéltünk már a szexrol is és azt mondta hogy o tudd várni ezen ne izguljak.
2014. szept. 12. 10:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én egyet értek azokkal akik szerint ez így nem helyes. De hiába írtok és érveltek. A 14 évest ez nem fogja meghatni. De majd fog nagyot koppanni.:) F/21
2014. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem hogy gáz,hanem helytelen.

De tényleg felesleges szerintem bármit is irni,most ha a többség azt irta helytelen,attól még nem fogja elhagyni a srácot..tökmindegy.


Kérdező,csináld úgy,ahogyan te "helyesnek" érzed,inkább anyukád tanácsát kellene meghallgatni,nem egy halom idegenét.

Báris én mindig elsősorban az ő tanácsát hallgattam meg,nem olyanokét akik nem is ismernek!

2014. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Gáz. De mivel te úgy néz ki, hogy a kortársaid többségéhez hasonlóan éretlen vagy, ezért kevesebb a felelősséged.


Annál nagyobb azonban a 21 éves csóka a felelőssége. Valószínű rendkívül buta emberről van szó, akit nem vesznek komolyan a korabeli lányok, mert rendes esetben egy kb vele egykorúval kéne járni, így odáig süllyedt, hogy egy 14 évessel kezdett el járni, akiről nyilván tudta, hogy befolyásolható.


Ez az ember pedig korántsem nevezhető "pasinak", ez sértő az igazi pasikra nézve.

2014. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

nem gáz,csak irigy a sok szűz :) meg az olyanok akiket,dobtak fiatalabb nőkért.

nem nagy korkülönbség,ha szereted akkor csináljátok.Sok 16körüli kis csaj sokkal értelmesebb mint huszonéves társaik.

2014. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!