Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 26 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen még nem volt barátnőm, akkor valószínűleg már nem is lesz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 19:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
58%
9es hagyd ezt a dumát,hogy ő a hibás.szinte biztos vagyok benne,hogy nem jóképű,helyes sem a kérdező,sem a rocker csávó.az arc a lényeg.a többi csak plusz pont.testalkatnál annyi,hogy ne legyen szélsőséges és foglalkozzon vele néha.a legtöbb gyönyörű szép csajnak semmi alakja nincs,mégis bolondulnak értük a fiúk.ugyanígy van olyan srác ismerősöm,aki vékonyka,alacsony,tök debil,idióta,bamba,mindenhol a legnagyobb szerencsétlen lúzer,de piszok jóképű és akkor van szép barátnője,amikor akarja.
2014. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva, hogy az önbizalomhiány ennyire megbocsáthatatlan, elfogadhatatlan hiba. Háborús bűnös, népirtó, rabló, gyilkos, szemét állatnak van barátnője, de önbizalomhiány? Felejtsd el...
2014. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tennem, hogy azért nem volt barátnőm mert nincs önbizalmam, ezért nem merek odamenni senkihez. Meg szociális fóbiás vagyok.
2014. szept. 13. 19:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Én például örülök, hogy még nem volt, csomó dolgom van jelenleg (egyetem). Amúgy én is sportolok hobbi szinten, és szerintem nem is vagyok egy ördög, de még nem volt barátnőm, de én nem is keresek. Egyszer összejött pár tali, mert gondoltam kipróbálom, milyen is találkozgatni egy nővel, aztán az eleje varázslatos volt, majd kiismertem a csajt.... :D Ugye értitek mire gondolok? Sokan előadják a legjobb énjüket, aztán kiderül, hogy tökéletesen az ellenkezője maga az ember:D Most vagy ennyire hantásak sokan, vagy rohadtul nem ismerik magukat, nem tudom. Bá az én esetemben erre még rájött 1 lapáttal az atb.szás és kihasználás is a csaj részéről, szóval nekem ennyi belekóstolás egyelőre elég is volt :D Én inkább tanulok, lassan végzek mérnökin és még minimum 1 diplomát, de inkább 2-t szeretnék, szóval van ami lekössön, nagy szerencsém van, hogy szeretek tanulni! 24/F
2014. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#1, írj nekem! :-))))


Nem arról van szó, hogy az önbizalomhiány megbocsáthatatlan bűn lenne. Hanem egyszerűen magának tesz vele rosszat az ember. Lehet változtatni rajta: fel kell fedezni magadban az értékeket, és arra építeni. Ha nagyon nem megy, kérheted pszichológus segítségét. Szociális fóbia esetén annál inkább ajánlott.

2014. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!