Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még szeret? 15L

Figyelt kérdés
Az exemmel (20F) kb 5 hónapja szakitottunk a màsfèl hónapos kapcsolatunk utàn. nagyon kedveltük egymàst a korkülönbsèg ellenère is. minden nap irkàltunk ès ilyenek... nagyon szerettük egymàst,sőt,imàdtuk egymàst. azt èreztem hogy ő az igazi ès mèg a messzi messzi jövőt is tervezgettük... viszont egyszer csak.elkezdtünk veszekedni mert nekem olyan fàzisom volt hogy magamra kell hagyni de nem akartam vele szakitani... mindenkinek van ez az idõszaka... ès ő nem fogadta el ezèrt egyre többet veszekedtünk stb. vègül màr muszàj volt szakitani. nem birtam tovàbb,èjjeleket nappalokat sirtam... :'( de akkor kibèkültünk,ès igy ment kb 4x egymàs utàn h kibèkülünk összeveszünk.... ès akkor vègleg beadta a derekàt ès szakitott.. persze az èn hülyesègeim miatt :( azóta a legjobb baràtnőmmel van együtt... ès nem beszèltünk egèsz augusztus vègèig mert akk kibèkültem a baràtnőmmel csak azèrt hogy közelebb lehessek az exemhez. tegnap buliban voltunk ès ők is ott voltak. àlltunk a bejàrat előtt mert kijött az exem cigizni. beszèlgettünk ès előkerült valami papir amivel mindenki el volt foglalva csak èn meg az exem nem. nèztem a többieket,miközben arra lettem figyelmes h nèz vki. rànèztem az exemre. ő idegesen lekapta a tekintetèt. kèsőbb màr tudtam hogy ő nèz ès 10 mp utàn rànèztem,akkor is idegesen lekapta tekintetèt. aztàn megint. (valószinü eszèbe jutottak az emlèkek mert utàna tök hideg volt a baràtnőjèhez)... ès a.legjobb baràtnőim is azt mondtàk hogy engem szeret mert mèg sirt is utànam.... szerintetek?
2014. szept. 14. 09:30
 1/2 anonim válasza:
Drága ez már veszett ügy.A legjobb barátnőddel jár gondolkozz.
2014. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A kérdező vagyok. Itt vagyok, 3 évvel a kérdés kiírása után (és szakításunk után is) és hihetetlen, de együtt vagyunk. A lehető legeslegjobb vele az együttlét és az életem. Szeretem, imádom. Ő pedig mindig a kedvemben jár. Csak ennyit akartam, hogy lássátok, van még remény, nem kell reménytelennek lenni, mindig sikerül ha nagy az akarat!😊
2017. márc. 28. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!