Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar mindenki párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki párkapcsolatot? Annyira fontos az?

Figyelt kérdés

Én mióta csalódtam az exemben nem akarok, sőt nem is kell többé. A vége úgyis szenvedés lesz az egyik vagy akár mindkét félnek.

Egyesek annyira görcsösen akarnak kapcsolatot és siránkoznak,hogy "jaj 16 évesen még szűz vagyok, nagyon ciki?"

Nem lehet nélküle boldog lenni? Az ember társas lény blabla, de léteznek barátok is.

Az egyedül fogsz meghalni szöveg sem igazán érint meg, mert a halálomig is tudok boldog lenni úgy,hogy nincs senkim.


2014. szept. 14. 17:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
mert már nem kellettem,"felnőtt", megunt, nem szeret.
2014. szept. 14. 19:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2014. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ember jól írtad,társas lény.Na most mi van,ha valakinek nincsenek például barátai? Mert manapság egyre több ilyen ember van a felszínesség miatt...
2014. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Még valami. Kérdező az én szerelmem elköltözött Németországba. Nagyon hiányzik, de tovább fogok lépni. :( Legalábbis megpróbálok.

15/L

2014. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én pl nagyon jól megvagyok barátok és kapcsolat nélkül is évek óta. Sőt születésem óta, mert egyikből sem volt még 1 se.


25F

2014. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!