Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm depressziós borderline lány. Elhagytam, de folyamatosan zaklat. Mit tudok tenni, hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 14:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mert nagyon úgy irsz,mint az ex.......... :P
2014. okt. 1. 18:56
 12/26 anonim ***** válasza:
33/f hogy kérdésedre feleljek. Ezek szerint csajos vagyok. :D Vagy borderlineos? :P Ez is érdekes, hogy nálunk férfiaknál ez a betegség kevésbé gyakran fordul elő.Visszatérve, szerintem mindképp beszélj vele,hogy ez így nem működik és támogasd abban, hogy kezeltesse magát nehogy ez az eset is tragikus kimenetelű legyen!
2014. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Kizárt már,hogy támogassam......Meg nem lehet ÉRTELMESEN beszélni vele,mert csak bámul,egy értelmes mondatra sem képes......Jah...Meg a felvágom az ereim......A te ismiddel mi lett?
2014. okt. 2. 20:47
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Neki a második öngyilkossági kísérlete sikeres lett, ha lehet így mondani, bár ez elég morbid. Nem járt el a terápiára, és a gyógyszereket sem szedte nagyon. Ő vagdosta is magát,és mindenféle módon önpusztítást végzett.Ha ennyire lehetetlen a helyzet akkor szerintem beszélj a szüleivel!Ngykorú már? Orvosi segítségre van szüksége, ez tény.A borderline gyógyszeres kezelés nélkül az én ismereteim szerint nem nagyon gyógyítható, csak terápiával és pirulákkal együtt lehet változást elérni. Viszont jó hír, hogy 30as éveikre kezdenek normálisak lenni.
2014. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Akkor ő nagyon nem stimmel,mert már 38éves........Sajnálom,ami az ismerősöddel történt....
2014. okt. 3. 14:26
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,csak egy jó tanács. Nem fogadnak el segítséget semmilyen módon, mert nincs valóság érzetük és nem látják be, ha rosszat cselekednek.Főleg önmagukat és a környezetüket bántják! Nagyon,de nagyon tudnak gyűlölködni és szeretet is eljátsszák simán. Viszont elárulom, hogy nem szeretet és szerelem amit éreznek, hanem csak simán nagyon durván rá vannak kattanva valakire. Sima barátokra, szeretőkre is,szinte bárkire. Ha valamit nem úgy csinálsz, ahogy ő akarja, na akkor jön a gyűlölködés és fenyegetőzés a részükről.

Akit én ismertem, annál sosem volt komoly, mindig pontosan tudta, hogy nem lesz vége, ha valami kárt akar tenni magában. Ja és a kisujjukat sem mozdítják meg, hogy jobban legyenenek.Még valami. A bűntudatkeltésben van a legnagyobb tehetségük a manipuláláson túl.


Csak egy bevált módszer van velük kapcsolatban, TÉNYLEG minden kapcsolatot megszakítani velük. Ezt nagyon komolyan mondom. Nálam csak ez vált be.

2014. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Az én ismerősöm fiatal kis csajszi volt, nem gondoltam, hogy egy ennyi idős nőnél is még van ilyen. Akkor feltehetőleg hülye tanács, hogy beszélj a szüleivel. Lehet igaza van az előttem szólónak, telszámcsere, tíltás, törlés mindenhonnan, talán megunja.
2014. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat....Nah igen...Semmit nem tesz,csak annyit,hogy piál,de pasikat megszégyenlitő módon,persze miután bevette a Xanaxot...... :P Meg sajnáltatja magát....Azt hiszem,akkor ki kell tartanom,nekem és ismerőseimnek is.....Kitartóak egyébként???
2014. okt. 3. 18:24
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen azok. Túlságosan ragaszkodnak emberekhez.Általában akkor kattanak le a másikról, ha jön az életükbe valaki aki jobban felkeltette az érdeklődésüket. De aztán van, hogy enélkülis elmúlik. Változó. Kérdés mennyire is beteg ez a nő.Kitartás!
2014. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nah b@+......Szép kilátások...........:P
2014. okt. 4. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!