Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen párkapcsolat, szeretői kapcsolat, mennyire tolerál ilyet egy nő, illetve milyen lehetőségek vannak, ami miatt ez történik?

Figyelt kérdés

1. Feltevésem: van egy srác, aki igazából forró vérű és nem tud megállapodni egy nő mellett hosszabb időre, mert szüksége van arra,hogy heti,havi szinten több nővel együtt legyen... Van olyan barátnő, aki úgy van vele együtt hosszabb távon, hogy tolerálja azt,hogy félredug az illető férfi, de együtt vannak, mert szeretik egymást és ilyen rugalmas,nyitott kapcsolatban legyenek???


2. Egy 2 éve tartó párkapcsolatnál, ahol élettársi viszonyról beszélünk, nincs gyerek... ott az illető férfi félrelép hosszabb távon egy nővel, akivel igazából lelki-testi kapcsolatról van szó... Miért léphet félre a férfi, milyen szándékkal? Miért hiszi azt,hogy 100% a diszkréció, ennyire bízik a szeretőben? Volt már olyan, ahol nem derült ki az ilyen és nem lett vége a párkapcsolatnak?


2014. szept. 16. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én még ebbe is belemennék...
2014. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Naiv lánnyal, akinek te vagy az első "párja", aki ki akar próbálni dolgokat, azzal lehet. Vagy olyannal, aki most éppen nem akar semmit. Vagy nagyon szerelmes beléd.

2. Miért nem hagyja ott az élettársát, ha a másik nővel testi-lelki kapcsolatban van?

2014. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "nem tud megállapodni".. Bárki bármit mond, ha egy férfi félrelép, az azért van, mert nem kapja meg, ami kell neki... Addig kell keresni, míg meg nem kapja..
2014. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Nekem évek óta van titkos viszonyom a legjobb barátommal, akinek közben több párkapcsolata is volt.

Amikor "összejöttünk", akkor éppen együtt élt az akkori barátnőjével és egy évvel később szakítottak. Fel sem merült, hogy esetleg van egy harmadik is a kapcsolatukban. Aztán jöttek az újabb és újabb kapcsolatok, én meg maradtam tovább a szerető. Mindegyik barátnője ártalmatlannak tart a mai napig.

2014. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, neked aztán van bőr a képeden.

Milyen érzés háziribinek lenni? :)

2014. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és igen, van. Nem érzem szükségesnek, hogy morális válságba kerüljek azért, mert ezek a nők annyira el vannak foglalva önmagukkal, hogy nem veszik észre, hogy egyáltalán nem ismerik a pasit, akit a párjuknak neveznek. És nem vagyok "háziribi", csupán testi-lelki jóbarát :)
2014. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és te is csalod a párjaidat? vagy ha nincsenek, jó neked, hogy ennek a fiúnak csak szerető vagy és nincs stabil párod? nekem ez olyan furcs :/
2014. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem csaltam meg senkit és ettől stabilabb kapcsolatot szerintem nem tudnék kialakítani.
2014. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!