Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barát?

Figyelt kérdés
Kb. Egy éve ismerek egy nálam 9 hónappal fiatalabb fiút, mivel nagyon sok közös barátunk van. Nagyon vicces, bejönnek a poénjai. Múltkor egy buliról mentünk haza (ő, egy barátunk és én) nagyon jól elhülyéskedtük az időt. Beszéltünk a suliról meg ilyenek. Aztán leültünk, és elkezdett oldalról lökdösni, de nagyon aranyos volt. Szerintetek csak barát vagy jobban meg akar engem ismerni? Nekem nagyon bejön, gitározik is, viszont mikor csak ketten beszélgetünk, tulajdonképpen nem is beszélünk. Szerintem akkor nem nagyon figyel rám. :/

2014. szept. 16. 20:14
 1/1 anonim válasza:
Mindenképpen légy vele kedves és érdeklődő. Hátha esetleg megnyílik feléd
2014. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!