Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik baratnom 10 eve el egyedul. Most 30 eves. Meg mindig azt a fiut szereti, aki az elso szerelme volt. Pszichológus sem segitett. Valaki barmi tanacs?

Figyelt kérdés
Egyedul fog maradni, csalad nelkul. Igaz azt mondja, hogy nem kell neki csalad, el van egyedul, eleg, ha a baratok ott vannak neki. Van meg remeny bármire is?
2014. szept. 17. 13:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
En ezen nem tudok nevetni, sot sajnalom, hogy nem bir tovabb lépni .
2014. szept. 17. 14:31
 12/17 anonim ***** válasza:

Húú szegény. Egy kicsit megértem amúgy,én is az első barátom szeretem még mindig,és nem tudok mással lenni a szakítás óta, de ez nekem csak néhány hónapja tart.

Szerintem van neki remény, csak túl kéne lépnie ennyi idő után ezen, akár akar családot akár nem.

Sok sikert neki!:)

2014. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 LazyJones ***** válasza:
Az ilyen berögzött dolgokat nehéz rövid idő alatt megoldani. Nincs esetleg baráti társaság, ahol vannak pasik, akikkel többször is tudtok találkozni? Vagy gyakrabban? Vannak egyáltalán fiú barátai, hobbija, vagy bármi olyan, amit csinál, vagy az a classic otthonülős fajta?
2014. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Bulis csaj, rengeteget van velunk,vicces lany, de egyszeruen nem kell neki senki, nem akar olyannal lenni, akit nem szeret.. Es ha 10 ev alatt nem talalt még egy olyan pasit sem, aki felkeltette volna az erdeklodeset..
2014. szept. 17. 15:10
 15/17 anonim ***** válasza:
jézus,ez beteges
2014. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

egyébként szerintem nem szerelmes a srácba már régóta, csak azt hiszi! ez miatt mással nem jön össze, holott akkor rájönne, hogy tényleg elmúlt a dolog!


csak rossz berögződése van!

2014. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez fura... Ok, szerelmes volt, de azért ennyi idő bőven elég továbblépni. Menjen pszichiáterhez, ehhez te kevés vagy. 23/L
2014. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!