Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert taszit el magatol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert taszit el magatol a baratnom?

Figyelt kérdés

helo. 22F vagyok.

baratnom 14L.

(korkulonbsegrol nem kerek velemenyt!)

a baratnom most jar 9. osztalyba. egy eros gimnazium tanuloja es nagyon komolyan veszi a tanulast.

nos a helyzet, hogy szerintem tul komolyan!...:/

orulok, hogy mar ev elejen tele van otosokkel.. de ez igy nem jo... vazolom.:

hosszu hogy miert vagy hogyan de lenyegeben nalam lakik... egy napja igy nez ki:

reggel felkel. suliba megy. haromkor vegez. fel negykor edzese van. Fel hatra erte megyek. hazahozom. leul tanulni.. alszik.

na hat amikor hazajon.. en szeretnek vele enyelegni egy picit.. :)

nem. neki tanulnia kell.. jo.

amikor ejfel utan valamikor vegre bemaszik az agyba.. odabujok, elkezdem csokolgatni... kozli h faradt es hnap koran kell... siman leraz.

az egyetlen alkalom amikor kicsit szorakozhatnank az a szombat.. tekintve h pentekenkent este meg enektanarhoz jar es ilyenkor latogatja az edesapjat. vasarnap vegig tanul.. ahogy szombat delelott is. szombat du. es este a szabad.. mondtam hogy menjunk be a varosba a sajat kis tarsasagunkkal.. nem akart jonni de nagy nehezen elrangattam.. o nem iszik egy kortyot se mert hnap tanul... teljesen beleorult abba h jol akar teljesiteni.. mit csinaljak h vegre eszrevegye h letezem???



2014. szept. 16. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert még kislány, maga se tudja, hogy mit akar.
2014. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Már nem szeret, és csak azért van veled, mert biztosítod neki a szállást és az élelmet. Nem is tudom, hogy gondoltad, hogy ebből több lehet, vagy hogy eddig mégis hogyan működtek a dolgok.
2014. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak megbántani, de szerintem ő nem akar tőled semmit, mint férfitól. Van hol laknia (nyilván nem véletlenül jött el otthonról) valószínűleg ezért van veled.
2014. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

De egy nyomi vagy! 14 éves lanykat akarsz birtokolni? Szülei hogy mentek ebbe bele? Ha idősebb lesz keres egy nagyobb farkát, mert neked tuti kicsi vanbha csak egy kislánynak felelsz meg éppenséggel.


24/n

2014. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

akárhogy is vesszük a korkülönbséggel van a baj. a lány 14 évesen még gyerek, az a dolga, hogy iskolába járjon és tanuljon. te meg szinte felnőtt vagy(gondolom dolgozol valamit, legalábbis én ugyanennyi idősen dolgozok). teljesen más élethelyzetben vagytok, amit úgy néz ki, hogy nem tudok se megbeszélni, se megoldani.


amúgy az se normális, hogy egyáltalán nem kapcsolódik ki, hamar bele fog fásulni az állandó tanulásba és még csak szeptember van.

2014. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ha anyagiak miatt van akkor hogy lehet h ez csak szeptember ota van?

... aug 30.an meg buliztunk es minden fasza volt. 1jen meg volt egy kis etyepetye... aztan meghulyult.

amugy meg nagyon inteligens no lehetsz kedves negyes. ezt hivjak ugy h szerelem. de te mar egybol a farkam meretere osszpontositasz. grat.

2014. szept. 16. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Esz iken pasztmek. 14 évessel 22 évesen összejönni...

Egyébként csak azt tudom mondani én is amit előttem leírtak.

Te csak a szállás és a pénz vagy neki.

Keress érettebb csajt.

2014. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Téged elvakít az etyepetye és nem érzékeled, hogy csak egy fejős tehén vagy a lánynak. De ettől még nem sajnállak, mert valószínűleg semmibe veszed az érzéseit, nem veszed az adást. Meglehetősen erőszakos, arrogáns ember lehetsz abból ítélve, hogy milyen türelmetlen, önző és értetlen vagy.
2014. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 évesen jól is teszi, hogy ennyire érdekli a sulija. Főleg, ahogy leírtad, az egy komolyabb gimi. Mit akarsz tőle ennyi idősen? Kislány még, és jól teszi, hogy tanul! És ez a normális, hogy időt fektet a tanulásba, az hogy te önző vagy és inkább dugnád az nem az ő hibája. Amúgy az előzőekhez szólva igen, valszeg csak fejős tehén vagy neki.
2014. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

most bonyolodjak bele ebbe a temaba??..

a szulei elvaltak.. az apja egy agressziv allat. hetente egyszer talalkoznak rendori felugyelettel.

az anyjaek penzelik a kiscsajt, de ot az anyagi vilag a legkevesbe sem erdekli (meg). hivatalosan az anyjaeknal lakik, de ott eleg zurosek a mostohabatyusok es o ebbol koszoni nem ker.

nem vagyok szamara fejos tehen. de ha nem haragszotok meg akkor nem szamolok el nektek a penzugyeimmel.


persze tok jo h tanul. de mi ertelme h majd beleroskad?

es az "etyepetye" pont ezert LENNE h ellazuljon egy kicsit...

2014. szept. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!