Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra szerelmes lettem a páromba. Hogyan és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Immár 8 éve vagyunk együtt.Nagyon erős szerelem volt a miénk.Az a rózsaszín köd több mint 3 évig végig jelen volt mindkettőnknél.Aztán átváltott szépen lassan.Szeretjük egymást,de már nincs meg a tűz,az a szenvedély.AZóta sok mindenen átmentünk,jó rossz dolgokon is.Valahogy a mimdennapokban már nincs annyi csók,inkább csak puszi,nem simogatjuk már egymást annyit,nem úgy nézünk egymásra mint az elején.De jól megvagyunk.Pár nap óta úgy érzek mint az elején.Újra pillangót érzek a gyomromba.Azt szeretném,ha órákig simogatna,mint régen,hogy úgy nézne rám mint akkor,amikor hosszú percekig csak egymás szemébe néztünk.Én ugyan azt érzem,ugyan úgy kívánom őt,és ezeket a dolgokat...Hogy érhetném el ezt nála?Elmondani nem biztos hogy szeretném,mert az úgy már nem olyan.Mindig egyformán voltunk az érzéseinkkel,és most,hogy én vágynék rá,a közelségére fáj,mert nem érzem viszont rajta ugyan ezt.
2014. szept. 17. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Vigyel bele a kapcsolatotokba egy kis romantikat, menjetek el par napra valamerre kikapcsolodni, vagy lepd meg egy gyertyafenyes vacsoraval, valoszinu benne is elojon akkor az az erzes ami benned van.
2014. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!