Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az, ha elvárom a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha elvárom a páromtól hogy hercegnőként kezeljen?

Figyelt kérdés

Az előző párjaim mind hercegnőként kezeltek. Mindent megtettek értem, nem kellett kérnem őket. Folyton kedveskedtek, odáig volt értem mindegyikük. Ajándékokkal, bókokkal halmoztak el. Éreztették velem, h én vagyok a tökéletes nő számukra. A mostani (újdonsült) párom viszont még a névnapomon sem lepett meg semmivel, ritkán bókol, többet oltogat mint kedveskedik. Úgy kezel kb mintha egy lennék a sok kapcsolata közül. Persze azért hosszútávra tervez velem, de most nem érzem, h én lennék valakinek a mindene és ez kicsit zavar. Baj ez, h elvárom tőle, h úgy kezeljen mintha valami csoda lennék? :D Vagy ettől még lehet szerelmes belém?

20/L


2014. szept. 18. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
16 éves lány létemre szívesen tarkónb#sználak egy szívlapáttal.
2014. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb fiúnak értelmes barátnő kell, nem hercegnő.
2014. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
soha nem oltogatnék olyat akibe bele vagyok zúgva. Akibe bele vagyok zúgva pont úgy tennék ahogy veled tettek az előzők. Mondhatják hogy papucs vagyok de ilyen lennék... ez van
2014. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nyugi #1-es

szerintem ez nem baj hogy ezt elvárod

2014. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem baj ha elvárod tőle csak lehet h ő nem ez a típus. De szerintem kicsit lebecsül teged. Ha oltogat szólj be neki. Ha úgy kezel mint egy a sokból tegyél érte h különleges legyél :)
2014. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elég hülyék voltak, ha így loholtak utánad, mondjuk ettől függetlenül neked se kellene elvárnod. Igaz, biztosan nehéz lehet leszokni a jóról. Nekem mondjuk nem kellenél, én olyan lánynak örülnék, aki nem hercegnőt játszik, nem a saját elvárásait akarja teljesíttetni valakivel, hanem normálisan tud gondolkodni.
2014. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az mondjuk tényleg nem a legkedvesebb gesztus, ha elfelejti a névnapodat, ezt aláírom. De a többi... Nézd, van, akinek egyszerűen ilyen a habitusa. Ez van. Egyébként kicsit add lejjebb az igényeidet, esetleg beszélgess vele erről egy picit, csak nehogy azzal kezd, hogy az előző párjaid milyenek voltak, mert a világból is kikergeted!
2014. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ahá,de csak akkor ,ha te meg engem hercegként kezelsz.

Mindjárt más lenne a herceg kisasszony fekvése .

2014. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem o akar a dominansabb lenni a kapcsolatban, meg lehet ilyen a stilusa, de ettol meg biztos nagyon szeret. Kicsit igazodjatok egymashoz, de az az igazsag hogy en is azt szeretem erezni a kapcsolatban, hogy en vagyok a legfontosabb a szamara es nekem van mindenben igazam (meg ha nincs is), es teljesen kiall mellettem.
2014. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

papucs szerencsétlenek voltak,és most akadt egy hajszálnyival értelmesebb figura....


egy férfi nem kezel senkit hercegnőnek,csak ritka,kivételes alkalmakkor,akik állandóan azok csak férfiatlan esetlenkék,akiket a földről kéne etetni. :) És másznak meg csúsznak.


első hozzászóló tökéletes választ adott egyébként,kora ellenére.Ilyenből kellene több.

2014. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!