Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az, ha elvárom a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha elvárom a páromtól hogy hercegnőként kezeljen?

Figyelt kérdés

Az előző párjaim mind hercegnőként kezeltek. Mindent megtettek értem, nem kellett kérnem őket. Folyton kedveskedtek, odáig volt értem mindegyikük. Ajándékokkal, bókokkal halmoztak el. Éreztették velem, h én vagyok a tökéletes nő számukra. A mostani (újdonsült) párom viszont még a névnapomon sem lepett meg semmivel, ritkán bókol, többet oltogat mint kedveskedik. Úgy kezel kb mintha egy lennék a sok kapcsolata közül. Persze azért hosszútávra tervez velem, de most nem érzem, h én lennék valakinek a mindene és ez kicsit zavar. Baj ez, h elvárom tőle, h úgy kezeljen mintha valami csoda lennék? :D Vagy ettől még lehet szerelmes belém?

20/L


2014. szept. 18. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 1


Finom nőies jelenség lehetsz ebből a megfogalmazásból ítélve. :-)

2014. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Szerintem az, hogy valaki hercegnőként kezel, nem egyenlő azzal, hogy látja benned az embert és azt értékeli. Sokan csak megvakulnak, elhomályosodik a látásuk, csak mert adsz magadra és jó géneket örököltél. Szerintem próbáld meg a dolgok emberi oldalát nézni és ne csak a saját személyeddel törődj, hanem tanulj meg adni, beleérezni, játszani. Ez a tippem 24F
2014. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Szerintem te leragadtál a 8 éves hercegnő+herceg a fehér lovon sztorinál... Előzőek pincsik voltak... Az, hogy a mostani párod nem ugrál utánad az nem jelenti, hogy nem szeret... Különben egy kapcsolat attól lesz kapcsolat, hogy a felek egyenlőek.... Nem pedig attól, hogy szegény pasi ugrál a kiskirálylányka után...
2014. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

*13-as vagyok.

16/L

2014. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én megláncolnálak és a pincébe tartanálak.
2014. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire azt akarod hogy hercegnőként kezeljenek akkor miért szakítottál azokkal akik így odavoltak érted?
2014. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!