Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatná meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatná meg az igazit az, aki nem jár társaságba és nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyok már arra az igazi boldogságra, amit sokan a környezetemben már megtapasztaltak. A velem egykorúak között van olyan, akit már el is jegyeztek és olyan jó látni, hogy milyen boldogok. Sokszor azt kívánom bárcsak én is érezném azt, hogy belülről eláraszt a nyugodtság a harmónia és az öröm. Azt, amikor elönt a boldogság és belülről érzem hogy a lelkem megnyugszik és elkezdek mosolyogni, még ha előtte szomorú is voltam. Egyszer egy pillanatra éreztem ezt a belső mosolyt, békét, de azóta sem. Nagyon ritkán érzem magam igazán boldognak. Főként az a baj, hogy nem tudom legyőzni a zárkózottságomat, szorongásomat és ez az egész életemre hatással van. Sokszor azt érzem, hogy képtelen lennék így bárkit is szeretni, hiszen ha magamat nem tudom elfogadni hogyan tudnék magamból adni.? Pedig annyira szeretném, ha lenének barátaim, és tartoznék valahova. Nagyon vágyok a szeretetre, de tudom, hogy ha nem változtatok soha nem fogom megtalálni a párom.
2014. szept. 19. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez, teljesen átérzem a helyzeted annyi különbséggel, hogy vannak barátaim. Velük könnyebb valamivel, azt aláírom, de nagyon messze vagyok az általad is leírt pozitív életszemlélettől. Szintén zárkózott vagyok, szorongok, ezt pedig csak palástolni tudom egy ideig, de úgyis kibukik.

Nekem az válik be valamennyire, hogy megbékélsz a helyzeteddel, és nem kattogsz rajta annyit. Próbáld jól érezni magad, csináld azt, amit szeretsz, aztán majd alakul a többi is.

Másik dolog, hogy ha van pár téma, amivel szívesen foglalkozol, akkor akár neten is tartozhatsz egy közösséghez, ami nem az igazi, de kezdő lépésnek megteszi. Aztán abból majd lehet személyes találkozó is, ha összejön egy jó társaság, vagy akármi.

2014. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell változtatni magadon, valaki így is szeretni fog. Persze ismerkedni muszáj lesz, barátkozz neten ha másképp nem megy. Én például a hotdog.hu fórumán ismertem meg a párom. Mindketten csendes, félénk emberkék vagyunk, pont ezért nagyon jól meg is értjük egymást. Ugyanezen az oldalon találtam 2 barátra is, akikkel néha összeülünk beszélgetni. Örülök hogy rájuk találtam. Ha "élőben" kellett volna ismerkednem akkor egyedül halnék meg az egész biztos.
2014. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!