Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem ilyen nehéz elmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ilyen nehéz elmondani anyunak, hogy van barátom? 14l

Figyelt kérdés

Sziasztok 3napja vagyok eggyütte egy pasival,ami számomra nagyon jó érzés hogy van kire számítanom.ő 16 (lassan 17)

én meg 14.na de nem is a korunk a lényeg.

Hanem az hogy nem birom elmondani anyának.Félek a reakciójától vagy hogy azt mondja hogy nem lehetek vele pedig én nagyon szeretem őt még akkor is ha csak 3napja vagyunk eggyutt.

Sokszor mondta mâr hogy áruljam el anyumnak nem lesz semmi ezzrl kicsit meg is nyugtatott de mégse mertem elmondani anyunak hogy mondjam el neki?

csak nekem ilyen nehéz???



2014. szept. 19. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

hát hallod, ilyen értelmi színvonallal félj is, a helyében tarkón vernélek hogy "pasi"zol ahelyett hogy észt raknál a koponyádba, amibe nincs még valami sok

fúgyerekek 16L

2014. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mond el. Maximum felhoz pár kényes témát. Viccelődik vele. Vagy bármi, mert neki is rohadt ciki lesz, ha arról kell beszélnie veled, hogy pl. védekezzetek, ha arra adnátok a fejeteket. (Amire azt mondom, te még fiatal vagy hozzá.) De ha elmondod, hogy barátod van, mindenféleképp lesz egy ilyen beszélgetés köztetek szerintem.
2014. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képzeld anyu, összejöttem xy-al...
2014. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire vagy jó viszonyban anyuddal, természetes, hogy valamennyire nehéz, de hidd el, nem lesz abból semmi baj. :)

És elkerülhetetlen is, része az életednek, a szüleidnek tudnia kell róla. Csak természetes, ne félj.

2014. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok olyan jó viszonyba vele dr nem is vagyok vele olyan rosszba csak ilyenekről nem szoktunk beszelni.
2014. szept. 19. 22:45
 6/6 anonim válasza:
Szia!Tudom milyen erzes..En kb.2 honapig nem mondtam el,es utana sem:-D Szakitott velem:-( De szerintem mond el:-) Es ha elhiv valahova?Mit mondasz az anyukadnak?
2014. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!