Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmúlt egy hónapban nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt egy hónapban nagyon belezúgtam egy srácba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen idegbeteg. De tényleg. Néha például gondol egyet, és hozzám sem szól, aztán másnap már minden szuper. Tegnap voltunk egy buliban, ahol szokás szerint leitta magát, és teljesen bekattant. Össze-vissza piált, kiabált, aztán lesmárolt egy csajt, majd szobára mentek. Ez ugye eléggé fájt, úgyhogy gondoltam kimegyek egy kicsit kiszellőztetni a fejem. Akár egy szappanoperában, egy negyed óra bolyongás után belebotlottam a lányba, aki egy fa alatt bőgött. Megsajnáltam, és megkérdeztem mi a baj. Azt mondta, hogy a fiú azt magyarázta, hogy engem szeret, és hogy a lány ne számítson semmi komolyra, neki csak figyelemelterelés kell, miután a ő nagy boldogan szerelmet vallott neki. Most mit kéne tennem?
2014. szept. 20. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
menj oda, és smárold le!!!!!!! kb beleőrül abba, hogy nem tud felszedni téged, mert béna lúzer. én is csináltam már ilyeneket, pedig én nem vagyok idegbeteg
2014. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!