Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon berúgtam és szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon berúgtam és szegény páromat zaklattam telefonon. Szerintetek is nagyon gáz voltam? Most épp másnaposan vagyok, az előbb ugrottam ki az ágyból és szörnyen érzem magam.

Figyelt kérdés
Ha iszom akkor felszínre tör bennem pár dolog: kimondom azt amit józanul nem mernék. Azt hiszem,felhoztam neki hogy miért nem puszilgatott meg amikor a múlthéten hajnali4kor jött haza egy partiról...és hogy én biztosan megpusziltam volna, akármilyen ittas is vagyok. Szóval belekötöttem na, minden apróságért. Nagyon csúnyán viselkedtem vagy ez még bocsánatos bűn? :( Többet nem iszom ennyit...
2014. szept. 21. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így...csak reménykedj...és egy virágcsokorral keresd fel...sürgősen!
2014. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret megbocsat! Igen gaz voltal!
2014. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
Gáz bizony. Kérj bocsánatot, és ígérj meg valami olyasmit, amit be is tudsz tartani.
2014. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas... De látod, hogy mindenkinek belefér, én ilyennel mondjuk szóba se állnék.
2014. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gáz volt de ha szeret akkor megbocsát, esetleg virágcsokor engesztelésül vihetsz neki. ha nem bocsát meg ne pazarold rá az időd... idővel megbocsát úgy is..... az idő mindent begyógyít :): sok sikert.
2014. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!