Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok barátnőt találni? Miben kellene változnom, hogy egy boldog párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 23 éves korom ellenére, még soha nem volt barátnőm, értelemszerűen szűz vagyok. Sokat próbálkoztam lányoknál,sikertelenül.Sikertelenségem okának előnytelen külsőmet tartom, ezt már több lánytól is hallottam a hátam mögött. Csúnyának találom az arcom és mindössze 60 kg vagyok. Rengeteg visszautasításban volt már részem, emiatt az önbizalmam sem áll a helyzet magaslatán. Próbáltam mások tanácsára változtatni,de nem járt eredménnyel. Amúgy sokat sportolok, focizom, úszom, asztaliteniszezem. Imádok olvasni és hasznosan eltölteni az időm. Egy átlagos srác vagyok és szeretnék egy barátnőt, aki mellett önmagam lehetek és Ő is legyen boldog mellettem, bár időnként úgy érzem ez számomra a lehetetlen kategória.Nincsenek nagy elvárásaim, tisztában vagyok azzal, hogy mennyit nyújthatok és milyen vagyok.Sok bunkó stílusú visszautasításban is volt részem, de nem szeretném csak a lányokat okolni, magamban keresném a hibát. Szerintetek mit kellene tennem vagy min változtassak? Mindenkinek köszönöm a válaszát.

2014. szept. 21. 20:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, de ezek nem kifogások, hanem tények. Hány olyan férfit ismersz, aki mondogatja, hogy hú de k*félnék egyet, és hány olyan nőt, aki szintúgy ezt mondja. Sztem abban egyetérthetünk, hogy egy normális férfinak sokkal nagyobb szexigénye van, mint egy nőnek. Ha nem így lenne, nem lenne olyan jövedelmező a prostitució. És igen, én is egy kapcsolattal szerettel volna ezt lezárni, nem is írtam olyat, hogy nekem prostituált kellett ehhez. De nézd csak le ezeket az embereket, nyilván véletlenül van az ilyen oldalakon erre szakosodott "szüzesség elvétel" pont. Egyértelmű azért, mert senki nem él vele. Aha. Bocsáss meg hogy ezt mondom, de az, hogy valaki 20 évesen találja meg a párját, egyáltalán nem késő, sőt elárulom, én sem szégyelltem volna, ha lett volna egy normális kapcsolatom 20 éves koromban, és főleg akkor, ha életem végéig együtt élhetek vele. Hiába mondod, hány elutasítást kaptál, és a férjed is, a korban, amikor megtaláltad, nem lehet a véleményedet komolyan venni. Érezd a különbséget, ismerek olyat, akinek nem volt kapcsolata, úgy hogy ő már középidős. Persze, bármikor lehet, és bízhat is benne/próbálkozhat, de neki mit mondanál? És igen, valóban akartam egy kapcsolatot, de olyan lelkifájdalom volt nekem a hiány, hogy muszáj volt ezt az utat választanom, és a baráti körömben sem akartam tovább hazudozni, mármint hogy szűz volnék, ezt csak egy-két hozzám nagyon közel álló ember tudta. Ha Te ideírod, hogy mondjuk 31 évesen találtad meg a szerelmedet, és addig te vártál, de inkább egy férfit vegyünk példának, akkor adok a véleményedre, de így bocs, nem tudok. Akikre én gondolok, azok közül sokan vannak, akik a két kezüket összetették volna, ha összejön egy kapcsolat 20 éves korukban. És én sem 18 évesen mentem prostituálthoz "kangörccsel". Mindenki maga dönti el, mihez kezd az életében, de kérlek ne bánts olyanokat/ne éreztesd, akik ezzel éltek/élnek, én se ítéllek el semmiért, köszönöm. Valahogy úgy érzem, a nagy részét nem olvastad el amit írtam, amivel megint nincsen semmi gond, de akkor kérlek ne ugorj a másiknak, ha az előző véleményét nem gondoltad végig. És ha lesz kapcsolatom, nem fogom azt vele megosztani, hogy egy prostival volt nekem az első. Ilyen esetben szerintem kegyes hazugság néven ez megbocsájtható.
2014. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mr King szerintem hülyeségeket beszél, fogalma sincs, hogy működnek a férfiak. De nő, nézzétek el neki, sok nő álszent a prosti témával kapcsolatban. Ugyanakkor sok nő van azon a véleményen, hogy ha nem bírod menj el, na őket kell keresned, ha végül elmész. Egyébként pedig ilyen nincs, hogy kiderül. Ha nem akarod elmondani, nem mondod el, ahogy a nők is hazudnak, hány pasijuk volt előtted.


Tudod a prostik is nők, sok kedves, aranyos hölgy van köztük. Én nem voltam még de rendesen utánajártam a dolognak, mert engem is izgat a téma, 24 vagyok és eddig egy fél éves udvarláson kívül nem volt közöm nőhöz, az a csaj is csak szórakozott velem, mint kiderült. Ha úgy érzed el kell menned, menj, ne mások mondják meg helyetted! Ha pedig úgy érzed, tudsz még várni, akkor várj! De ne ess abba a hibába, hogy egy kapcsolattól majd minden meg fog változni, nem fog, max csak úgy érzed a rózsaköd miatt. Egyik csoporttársam egyetemen pl. egy elég gáz pali lenne sok nő szemében, és végül 26 évesen összejött egy hozzá képest elég jó nővel. Azt gondolnád, hogy kicsattan az örömtől. Hát nem. Sőt, mióta összejött a csajjal, romlott a tanulmányi eredménye, kb semmi nem érdekli, a csaján kívül minden mindegy neki, szar az élete. Szóval nehogy azt higgye itt bárki is, hogy jön egy nő és akkor megnyílik a mennyország kapuja, egy idő múlva ott lesznek ugyanúgy a szürke hétköznapok és a nagy magyar valóság, és lehet pont eleged lesz abból, hogy még valaki otthon is idegesít.

2014. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát ha nektek ez jó, akkor járjatok mocskos undorító prostikhoz.


Én csak azt tudom mondani hogy aki Huszonéves kora végéig sem képes egy épkézláb kapcsolatot összehozni, ANNAK MAGÁBA KÉNE NÉZNI, hogy mit csinál rosszul, mert ott vele van baj. Amire nem a prosti a megoldás, de ugye ez egyszerűbb.


És a kegyes hazugság sem megbocsátható. Csak szólok. Attól még hazugsággal indítod a kapcsolatot. Ráadásul ha nem védekezel megfelelően a prostival, akkor esetleg még egy fincsi nemi betegséget is átadhatsz a későbbi barátnőnek. Biztos fog neki örülni.


Egészségetekre.

2014. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell általánosítani. Nem minden nő hazudik arról, hogy hány pasija volt. Többek közt én sem.
2014. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22-es vagyok, senki nem mondta, hogy járjon, én azt mondom mérlegeljen és hozzon saját egyéni döntést, amit a legjobbnak érez magának. Nekem semmi közöm hozzá, nekem oly mindegy megy-e vagy nem, csak segíteni szeretnék. Viszont te King, egyoldalúan szemléled a dolgokat, és most bármibe le merném fogadni, hogy egy párkapcsolatban is elég makacs és önfejű lehetsz, nem bántásként mondom, de ez egyszerűen lerí.
2014. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!