Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok barátnőt találni? Miben kellene változnom, hogy egy boldog párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 23 éves korom ellenére, még soha nem volt barátnőm, értelemszerűen szűz vagyok. Sokat próbálkoztam lányoknál,sikertelenül.Sikertelenségem okának előnytelen külsőmet tartom, ezt már több lánytól is hallottam a hátam mögött. Csúnyának találom az arcom és mindössze 60 kg vagyok. Rengeteg visszautasításban volt már részem, emiatt az önbizalmam sem áll a helyzet magaslatán. Próbáltam mások tanácsára változtatni,de nem járt eredménnyel. Amúgy sokat sportolok, focizom, úszom, asztaliteniszezem. Imádok olvasni és hasznosan eltölteni az időm. Egy átlagos srác vagyok és szeretnék egy barátnőt, aki mellett önmagam lehetek és Ő is legyen boldog mellettem, bár időnként úgy érzem ez számomra a lehetetlen kategória.Nincsenek nagy elvárásaim, tisztában vagyok azzal, hogy mennyit nyújthatok és milyen vagyok.Sok bunkó stílusú visszautasításban is volt részem, de nem szeretném csak a lányokat okolni, magamban keresném a hibát. Szerintetek mit kellene tennem vagy min változtassak? Mindenkinek köszönöm a válaszát.

2014. szept. 21. 20:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ha eddig nem feküdtél le egyetlen lánnyal sem, -mert hogy mint írtad, nem volt még komoly kapcsolatod- akkor ne menj el egy "fizetős lányhoz" csak azért, mert már nem bírod...Feltételezem nem vagy az a nagy bulizós típus, mert ott már párat biztosan megkaphattál volna. Ha neked is fontos, hogy a későbbiekben egy normális és hosszú kapcsolatod legyed valakivel, valamint hogy szerelemből feküdj le vele, akkor mindenképp várd ki a megfelelő személyt és alkalmat. Elég kínos lenne szerintem, ha rákérdezne mikor vesztetted el és szeretted e azt a személyt akivel először voltál, erre te azt felelnéd hogy egy utcalánnyal voltál elsőnek.Ez a lány számára kiábrándító lenne szerintem....Legalábbis ha magamból indulok ki, számomra ez szembe menne az elveimmel, de ahogy látom te sem ezt tartod a leghelyesebb útnak. Tarts ki és légy erős! :)


18/L

2014. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

# 10/10-esnek

De, én is érzem, és szinte állandó jelleggel, hogy nagyon kívánom egy lány közelségét, hogy szeretkezhessek vele. És én is egyfajta hátrányként élem meg ezt a helyzetet, bár tisztában vagyok vele, hogy ez nem egy pontozásos sportág és nem szabadna így tekintenem erre. Csak már nagyon vágyom egy barátnőre, aki úgy fogad el, amilyen vagyok.

2014. szept. 21. 22:34
 13/25 A kérdező kommentje:

# 11/12-esnek

Igazából egyszer már elveszíthettem volna, pontosan egy buliban, de úgy voltam vele, hogy az nem szerelemből történt volna és aki csak úgy egyből elmenne velem, az valószínűleg mással is ezt teszi. Időnként eljárok bulizni, nem vagyok egy megrögzött otthon kuksoló pali. Említetted, hogy tartsak ki és várjak. Már hosszú évek óta ezt teszem, de mindhiába. Nem szeretném sajnáltatni magam, de így kerek a történet. Mindenesetre nem akarok prostihoz menni, mert az túl egyszerű és tulajdonképpen elfuserált maszatolás lenne. Remélem ez hamar megváltozik, mert elég nyomasztó érzés. Köszi a hsz-t :)

2014. szept. 21. 22:45
 14/25 anonim ***** válasza:
26%
10-es vagyok, 11-eshez. Gondolom te boldog párkapcsolatban vagy, és pontosan tudod, ez milyen örömmel jár. Sajnos nekem, és azoknak a férfitársaimnak, akik eddig nem kaptak tőletek szeretetet, és szexet, el nem tudod képzelni, milyen megpróbáltatás, főleg 20 éves kor felett ezt elviselni. Jelentéktelennek, és levegőnek érzed magadat, egy olyan társadalomban, ahol rajtad kívül mindenkit boldognak gondolsz. És ez a férfiaknál is teljesen máshogy működik mint a nőknél, főleg a szüzesség oldaláról. Nem feltételezem, hogy Te is azt a példát követed, mint egyesek, miszerint aki szűz ilyen korban, az már maradjon is az, és értéktelennek gondolod, ezért mondod, hogy várj még. Hidd el ez egy olyan dolog, amit át kell érezni, és utána kell véleményt mondani. Ha a hasonló cipőben járó embereket kérdeznénk erről, talán nem érne senkit meglepetésként, hogy döntő többség lenne a prostizás mellett. Én azt javaslom neked kérdező,hogy filózz rajta jó pár hetet, és ha nem bátortalanodsz el a dologtól, akk vágj bele. Ha érdekel, tudok ajánlani.
2014. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A férjem 1 hónappal a 21. szülinapja előtt vesztette el velem a szüzességét. Én vagyok az első az életében minden téren.


Ő mindig csúnyának tartotta magát, és sokáig nem ismerkedett direkt módon. Nem alakult ki pl baráti körből kapcsolata és osztálytársakkal sem.

Mikor megunta a magányt akkor elkezdett ismerkedni (interneten). Annyit tett, hogy regisztrált egy társkereső oldalra. 2 hétig nem történt semmi. Látta hogy nem írnak neki lányok, ezért ő írt 5 lánynak. Hárman válaszoltak is neki szinte azonnal. Végül 1-2 levélváltás után engem választott. Bő 2 hét után volt az első randink, azóta pedig eltelt majdnem 4,5 év, együtt vagyunk. Majdnem 3 éve házasok is:D Nekem azt mondta hogy soha nem vesztette volna el a szüzességét prostival. Annál azért többre tartja magát. Ő szerelemből akarta elveszteni.:)


Nekem ő a legjobb pasi a világon minden értelemben:) Szóval csak mert ő csúnyának tartja magát, attól még nem az, és ez lehet hogy nálad is így van.


Ezt azért írtam le, mert egy lehetőség, és reményt adhat.


Addig kell menni, ismerkedni, amíg élsz, és meg nem találod az igazit. Nekem nőként elég nehéz volt. Csúnyának tartom magam stb.... sok visszautasítást kaptam, és persze csalódtam is. De végül 5 év után 24 évesen megtaláltam a nagy őt:)


Hidd el, ha nem adod fel, akkor neked is össze fog jönni!!!!!

2014. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen? És mégis meddig várjon szerencsétlen? Ha úgy alakul, hogy 60 évesen még mindig nem talált senkit, és még ugyanúgy nem volt senkivel akkor is ezt mondod neki? Várjon a haláláig az "igazira"? Sztem menj el, végre lehetnél egy nővel. Már sajnos elment az a kor amiért érdemes várni. Én sem bírtam tovább. Már azért is fizettem volna, h valaki levetkőzzön előttem, és hozzáérhessek, nemhogy még le is feküdhessek vele.
2014. szept. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
34%

Ez azért elég érdekes. Ha egy pasiról van szó, azt a tanácsot kapja hogy menjen egy undorító prostihoz....De ha egy nőről lenne szó és fizetős pasihz menne akkor utolsó rib..ncnak lenne elkönyvelve....


Szóval hogy is van ez?


Csak mert benned, meg pár szánalmas alakban nincs annyi tartás, hogy ne menjen prostihoz, azért még nem kell másnak is azt tanácsolni, hogy bemocskolja magát egy ilyen nővel...


Ha keres akkor lesz barátnője. Ha nem elég kitartó akkor olyan lesz mint te, utolsó válaszoló.


Én nőként bottal se piszkálnék meg olyan pasit aki hozzáért egy prostihoz.....és ezzel biztos hogy nem vagyok egyedül. Ha elmegy k...vához, ezt a dolgot már sose fogja lemosni magáról, és vagy emiatt még nehezebben talál párt, vagy hazudozni fog a barátnőnek, ami marha jó kezdése egy kapcsolatnak....

2014. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
# 17/17. Az előtted író csupán az ő esetét írta le. Te pedig a tiéd, ami nyilván homlokegyenest eltérő. Másmilyenek vagyunk, ebből nem kell komolyabb vitát kezdeményezni. Említetted a kitartást és a keresést...nos már több mint hét éve semmi, annak ellenére sem, hogy hajlanód voltam változtatni, nem másokat hibáztatni és irreális elvárásokat sem támasztani. A problémát abban is látom, több férfitársam esetében is, hogy az évek telnek, az idő repül...és üresen...Az elszállt idő, az elmulasztott lehetőségek tudnak ám fájni. Egyébként köszi a véleményed és gratulálok nektek, hogy sikerült :D Tényleg jó tudni, hogy ilyesmi is előfordulhat :)
2014. szept. 22. 13:30
 19/25 anonim ***** válasza:
41%

17# Elég hosszú lesz, és nem is vitatkozni szeretnék, de nem tudom megállni, hogy ne írjam le a véleményemet. Először is, elhiszem a sztoritokat, nincsen okom benne kételkedni, de azt talán elismerheted, hogy elég mesébe illő a történetetek. Sok boldogságot és sikert kívánok a szerelmetekben, az egyet nem értésünk ellenére is. De azért engedd meg hogy elmondjam, lehet boldog vagy mint ember, de a véleményed alapján lehetnek szociális problémáid, ahogy másokhoz viszonyulsz.

A nők és a férfiak szexigénye elég eltérő. A férfiakban ugye benne van az ösztön, hogy szaporodni kell. Ez a szex iránti vágyban mutatkozik meg. A nők is kívánhatják a szexet, sőt ez egyénenként változó, de ha jól tudom, ahhoz hogy egy nő élvezhesse a szexet, érzelmekre van szüksége. Ergo, ha nincsenek érzelmei, kívánhatja,de megvan nélküle,de akár szerelem nélkül is. Abban az esetben, ha ő a szüzességét szeretné veszteni, több mint biztos, hogy nem élvezné az együttlétet, ezért nem is akar szexelni. Ha akar, az valószínűleg csak a barátnői unszolására, vagy a belső egyensúlya miatt kell. Ha egy nő el akarja veszteni a szüzességét, legyen bármilyen csúnya, vagy visszataszító, nincs szüksége fizetett szolgáltatásra, mivel a férfiaknak az érzelem másodlagos, a nő tud találni magának olyat, aki lefekszik vele, talál magához illő valakit. Ha a gigolót ezt választja, akkor nagy valószínűséggel a kalandvágy vezérelheti oda, de ez főként idősebb korban, nem szűzként, egy rakás pénzzel lehetséges. Ezért nem igazán értek veled egyet a nő megy férfihoz példádban. Sajnos nekem, és valószínűleg a kérdezőnek is az a problémája, hogy egy magához illő, normális párt szeretne találni, nem pedig egy szexpartnert, akivel az utcára nem menne ki együtt.

Én azért döntöttem a prostituált mellett, mert mint leírtam, férfiként nem tudtam meglenni szex nélkül, de a fő ok az volt, hogy ha találok bőven 20 éves kor felett egy párt magamnak, féltem volna bevallani, hogy még nem voltam senkivel. Sajnos az ilyen férfiakat a nők élből elutasítják, ha tippelnem kéne, biztos vagyok benne, hogy legalább a 70 %-uk, nem véletlenül. Persze nem is úgy kell barátnőt keresni, hogy a homlokodra írod, hogy "szűz vagyok", de akkor is. Ha ezt elárulod, azért fog elutasítani, mert egyrészt töketlennek fog tartani, hogy eddig nem volt senkid; és úgy gondolja, nem fogod megadni neki a kellő szexuális örömöt, még ha érzelmei is vannak. 20 éves kor felett ezt elég nehéz elviselni, mivel az ember már nemileg rég érett, ezért is gondolom úgy, hogy minden egyes év egy kínszenvedésnek érződik, és ezért a ti 20 évesen bekövetkezett szerelmeteknél ti ezt még nem érezhettétek olyan erősen. Egy korábbi válaszoló jól írta, ezt át kell érezni, és azután beszélni. Én igen, egy prostituálttal vesztettem el, de ő egy tiszta, ápolt, és szép lány volt, és még semmi nyavalyát sem szedtem össze, és még fel is tudtam rá készülni, megadtam a "hangulatát" még ha színjáték is volt, és élveztem is. Mint írtad, én és a szánalmas alakok, akik nem bírtak tovább várni, egyedül annyi rosszat tettünk, hogy fizettünk a szexért. De őszintén. Ha valaki egy klubban egy olyan csajjal veszíti el, aki előtte azért ápolt le egy tagot, mert az meghívta egy üveg piára, melyik lányt neveznéd nagyobb r*bancnak? Na ugye.

A férfiak egy jelentős része élete során jár legalább egyszer prostituáltnál. És biztosnak tartom azt is, még ha undorodsz is tőle, ismersz olyan embert aki lányokhoz jár(még ha nem is tudsz róla), nem feltétlenül azért mert nincs kivel, hanem azért is lehet, mert rejtett fétisei vannak, amit nem gyakorolhat a párjával, mert elítélné, vagy kinevetné őt. De olyan is lehet, hogy valaki egy másik nő testére vágyik, és az évek/évtizedek után egyszerűen nem elég a saját párja. Kívánom, hogy a párod ne érezzen ilyen késztetést.

Én éveken keresztül próbálkoztam, összetörtem, de felálltam. És mentem tovább. De sajnos van egy pont, amikor az ember nem bírja tovább. Én ezért tettem, amit tettem, el lehet ítélni, de nem érdemes, mert mint a kérdező mondta, másmilyenek vagyunk.

Végezetül ismét szeretném elmondani, hogy ezt egyszerűen át kell élni, és utána véleményt mondani.

A kérdezőnek pedig azt üzenem, hogy tedd amit jónak látsz, nem akarunk olyanra rábeszélni, amit később megbánnál. Ha ezt a terhet el tudod viselni, megéri várni, nekünk nem sikerült. Még azt javaslom, hogy próbálkozz esetleg itt a gyakin(van olyan, akinek bejön), és más társkeresőkön is, hátha megütöd a főnyereményt. :)

2014. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Remélem érzékeled, hogy csak kifogásokat keresel ezzel a "férfiakban kódolva van a szaporodás" és " mások az igényeik mint a nőké" stb dumákkal. Ami alapvetően nem probléma, csak ne tagadd le, hogy nem is akartál várni egy normális kapcsolatra.


Ez döntés kérdése. Nekem is szar volt, hogy későn vesztettem el a szüzességem, vágytam a szexre, mégsem fizettem érte, hanem megvártam amíg legalább kapcsolatom lesz...

A férjem is megtette, ő ráadásul majdnem 21 éves volt már akkor. Sokszor mondta milyen magányos volt nélkülem, és hiányzott neki egy nő, az érintés, az hogy szeressék , szerethessen, és a szex is. De ő eldöntötte hogy nem alacsonyodik le a k..rvázásig, és ennyi.


A pasik nagy része mindig az ösztönökkel jön.... ha annyira a szaporodás lenne az ösztön, akkor minden nőt lépten-nyomon teherbe ejtenének a férfiak, mert nem védekeznének...már aki megteszi...


Nem vagyunk állatok, az ösztönöknek megálljt lehet parancsolni ha akarsz, ha nem megfelelőek a körülmények. Normál esetben, egy fizetős nő nem megfelelő. Csak egyszerűbb mint kitartani és keresni egy normális kapcsolatot.


Egyébként semmi mesébe illő nincs abban ahogy összejöttünk. Max némi szerencse. Főleg ő érzi így, mert ugye az első kapcsolata szerelem és házasság lett. Elsőre megtalálta az igazit. Nyilván én is szerencsés vagyok, mert én is megtaláltam benne, az én igazimat:) de én nem annyira, mert nekem évek után sikerült csak rátalálnom....sok csalódás árán. Bár úgy vagyok vele, hogy minden szenvedés megérte!


Nem adtuk fel a párkeresést, és sikerült egymásra találni. Ennyi.

Más emberek is ismerkednek interneten, és rengeteg barátomnak, ismerősömnek indult netről a kapcsolata, házassága...Ebben nincs semmi mesébe illő.


Nem is azt mondom, hogy mindenki az igazira várjon az első szexxel, csak legalább egy kapcsolatban veszítse el....


De minden esetre ez a te döntésed volt, a te életed stb... Szerény véleményem szerint, ez nem sok csajnak fog bejönni. Ha meg letagadod, hogy k..vával vesztetted el, és később derül ki, nagyon nagy csalódást okozhatsz még olyannak is, aki szeret téged...és a kapcsolat is véget érhet.

2014. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!