Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénz számít egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz számít egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én sosem jönnék össze nálam csóróbb fiúval. Viszont gazdagabbal igen.
2014. szept. 22. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
megválaszoltad saját magadnak a kérdésedet
2014. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
+1
2014. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 csabika1971 ***** válasza:

Igen a mai magyar lányokra ez jellemző.

Az én véleményem, számít ha nincs. De ha már van annyi amiből meglehet élni, akkor már csak a szerelem a fontos.

2014. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy könnyű így állni a dolgokhoz, hogy a szüleid teszik alád a pénzt.. Neked meg semmi munkád nincs az életben.

De a normálisabb embereket nem érdekli a pénz a párválasztás szempontjából.

2014. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan goldigger r*bancoknak mint te, igen számít.

Normális esetben baromira nincs jelentősége.

2014. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemben nem számít. Viszont a szerelem még kevés egy jól működő kapcsolathoz.

A folyamatos veszekedés, csóróság, nélkülözés, kölcsönkéregetések, ezek olyan mérgek, amik a kapcsolatot teszik tönkre. Én úgy gondolom, ahhoz nem kell pénz, hogy két ember beleszeressen egymásba. Ahhoz viszont kell, hogy kiegyensúlyozott, boldog, nyugodt életet élhessenek együtt, ehhez pedig a mai világban elengedhetetlen a pénz.

Ha meg lehetne csinálni, én simán kiköltöznék a szerelmemmel egy lakatlan szigetre, vadásznánk, gyűjtögetnénk, szexelnénk éjjel-nappal. Csakhogy ezt manapság kizártnak tartom hogy meg lehet csinálni. Ma már nincsenek lakatlan szigetek, viszont van rengeteg műhold meg minden :(

2014. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Egy újabb kérdés, ami bizonyítja, hogy a nők a pénzre mennek, nem pedig az érzelmekre! Na, feministák, ehhez mit tudtok szólni?
2014. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Na ne általánosítsunk már! Egy normálisan gondolkodó férfi sem venne feleségül olyan nőt, aki nem hajlandó dolgozni, és egész nap a tévé előtt fekszik, és folyton ki kell nyalni a seggét, nehogy félrelépjen! A férfiaknak ugyanúgy fontos a pénz, ugyanúgy nem szivesen kezdenek olyan nővel aki egy szalmaszálat sem képes keresztbe tenni!

Szerintem ez így egészséges. A normális nők nem a pénzre hajtanak, hanem olyan pasira, aki biztonságot nyújt nekik, akire lehet számítani, aki a buli meg a tévézés helyett inkább lenyírja a füvet a kertben, vagy egy órával többet dolgzik, hogy meglepje a párját egy csokival. Nem a pénz a lényeg, hanem hogy olyan párod legyen, aki nem ül tétlenül. Akit megkérhetsz, hogy szaladjon el neked a boltba, amíg gyereket etetsz, főzöl és hajat mosol egyszerre. És hogy egy pasi mennyire dolgos és rendes, az bizony eleinte a pénzén látszódik meg.

2014. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

7-es azt, hogy csak egy barom húz rá egy véleményt több ezer individuumra, de amúgy nem vagyok feminista...


Kérdező szerintem a pénz annyiban számít hogy ha megélhetési gondok vannak akkor az bizony rendesen haza tudja vágni a kapcsolatot (nem is annyira pénzhiány hanem az az okozta feszültség). Ha telik normálisan mindenre és el tudnak menni néha szórakozni akkor nem számít. Nem akarok álszent lenni, enni mindenkinek kell és minimálbérre se vállalnék gyereket, de meg is teszek mindent, hogy jó életet tudjak biztosítani majd magamnak és a családomnak, a leendő páromtól is hasonlót várok.

2014. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemben nem számít, viszont a későbbi életvitelben igen!


Mindenképp fontos, hogy a két félnek legyen összesen olyan jövedelme (vagy ha tanulnak, legyen olyan végzettségük, amivel számítani lehet rá), hogy egy családot fenn tudjanak tartani, akkor is, ha egy-két hónapra valamelyik kiesik a munkából...


Az anyagi gondok nagyon meg tudnak nehezíteni egy kapcsolatot.

2014. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!