Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha nem nagyon mozdulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha nem nagyon mozdulok ki itthonról, és depressziós vagyok sosem lesz egy fiúm sem?

Figyelt kérdés
Voltak kapcsolataim, amik rövid ideig tartottak. De már hogy 3-adjára ismét csalódtam, még rosszabb lett a kedvem, már kedvem sincs kimozdulni itthonról. Ráadásul még szexuális kapcsolatom sem volt egy fiúval sem. Sokat gondolok arra milyen jó volna meghalni úgy se hiányoznék senkinek. Nem a privát levelek miatt írtam ki a kérdést. L/22
2014. szept. 22. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Furcsa azt látni, hogy lányok is vannak így. Azt hittem csak férfiként szar az élet :)
2014. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
ki akar szerinted ilyen lányt? csak olyan mint amilyen te vagy.Nincs célod, nincs értelmed.És igazad van.
2014. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
na, én ugyanilyen vagyok. csak legalább én tanulok, ez leköt valamennyire. 24/F
2014. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézd, én 20 évesen is még csak maximum 3 hónapos kapcsolatokkal "büszkélkedhetek" és igen, még szűz vagyok. De emiatt nem szabad elkeseredni! :) Én sem vagyok az a kimozdulós fajta, de az a tapasztalatom, hogy ha változást akarok, akkor cselekednem kell, tennem kell érte, itt kell hagynom ezt a 4 falat. Csak kezdetben nehéz, hogy rászánd magad, de idővel hozzászoksz, hidd el. Válassz valami olyan tevékenységet, amivel emberek között tudsz lenni (pl. önkénteskedés), ki tudja, hátha pont ott találkozol egy sráccal akivel kölcsönös lesz a vonzalom. :)

"Sokat gondolok arra milyen jó volna meghalni úgy se hiányoznék senkinek." Amikor ilyen gondolatokkal kínzod magad, azt javasolnám, ragadj tollat és papírt, és írd le pár jó tulajdonságodat, azt amiben jó vagy (mert egészen biztos, hogy van ilyen), bármit ami pozitív! Olvasgasd, rakd ki olyan helyre, ahol sűrűn láthatod a nap folyamán.

A változás egyedül rajtad múlik, próbáld meg "rákényszeríteni" magad a pozitív gondolkodásra!! :)

2014. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!