Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel mit csináljak velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somieva kérdése:

Ezzel mit csináljak velem van a baj?

Figyelt kérdés
barátommal több mint 1 éve együtt vagyunk de mindig féltem h csaljon meg és h ne csajozzon mellettem szoktam is mondani neki és sokszor ki van bízni nem bízom benne 100%san de nagyon nagyon szeretjük egymást!
2014. szept. 22. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
hát miből gondolod hogy meg akar csalni? magadnak mondasz ellent, gondolj bele ha megcsal az ki fog derülni és kirugod, addig meg jó minden és ne parázz ezen, vagy keress egy kevésbé vonzó kevésbé nagyképű kevésbé népszerű srácot, ő nem fog megcsalni :D
2014. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TANULJ MEG ÍRNI!!!!
2014. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, úgy tűnik veled van a baj, nagyon féltékeny vagy. ha szeretitek egymást akkor kár félned amiatt hogy megcsal, de ha tovább csinálod ezt, hogy már beteges, akkor vigyázz mert akár bele is hajszolhatod a megcsalásba, mert elég kiborító tud lenni ha mást sem hall az ember csak hogy meg ne merj csalni.
2014. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hm. Érdekes. És ez most mi a jó büdös francot akar jelenteni? Vegyél egy Magyar Helyesírás könyvet.
2014. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szeretitek egymást? Na ezzel úgy állsz mint az írással!
2014. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!