Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkéri a kezem 1 év után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezem 1 év után? (érdekes kérdés, de kíváncsi vagyok a manapság 19-20 éves férfiak gondolatmenetére)

Figyelt kérdés

1 éve járunk.Sokszor szóba jött már a kézkérés téma,ő mindig elpirul és kérdezi:"Miért érdekel ez a téma ennyire?"

16(l),ő19(F)



2014. szept. 23. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elpirul és zavarba jön... mit kéne válaszolnia, amikor erőszakosan felhozod a témát állandóan? Most komolyan azt várod, hogy mindenki azt válaszolja, persze nemsokára megkéri a kezed, gratulálunk... 19 éves, most fog elkezdeni igazán élni, te pedig még le sem érettségiztél. Mégis milyen pénzből tartanátok esküvőt? És miből költöznétek össze? 16 éves vagy, értem én, hogy szerelmes meg minden, de ne élj álomvilágban...
2014. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Végülis miért ne? válóperes ügyvédeket is el kell tartania valakiknek.
2014. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"#5

nem a kérdésedre voltam kíváncsi

hanem értelmes válaszra és tanácsra!"


Kedves Kérdező!


Azért tettem fel neked azt a kérdést, meg úgy éreztem, hogy ahhoz, hogy ahhoz, hogy - tisztánlátó képességek híján - ne csak egy semmitmondó választ írjon a kérdésedre az ember úgy általánosságban, lett volna jelentősége annak a körülménynek, hogy milyen formában kerül köztetek szóba időnként a lánykérés téma - felhozza-e esetleg időnként a párod magától, vagy társaságban merül fel a kérdés, vagy te magad hozod szóba néha.


Semmi gond nincsen azzal, ha tolakodónak érezted a kérdésemet, és nem szeretnél rá válaszolni.


(Gondolom, te is érzed, hogy igazából közvetve meg is válaszoltad, de ennek számomra már nincsen jelentősége.)


Elnézést kérek tőled, amiért abban az esetben, ha őszintén válaszoltál volna a kérdésemre, szántam volna időt arra, hogy próbáljak érdemben válaszolni a kérdésedre, esetleg tanácsot adni. Minden jót neked!

2014. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Költőnő? ***** válasza:
Kicsi vagy még ehhez és ő is az.
2014. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Még mindketten gyerekek vagytok. Feleslegesen erre gondolni is, annyi mindenben fogtok még változni.
2014. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát te ismered, ezt itt nem tudhatja senki:D


Az én férjem pl 20 éves volt (majdnem 21) amikor megkért. Amúgy nem váltunk el. Nem is áll szándékunkban:) Házasok vagyunk most is. Bár még csak 3 éve. Nem történt olyan régen a dolog)


Előfordulhat hogy megkér a barátod...bár én jóval idősebb voltam akkor mint te, 24 éves.


Ti talán várhatnátok még ezzel egy kicsit:)

2014. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Eszetekbe ne jusson összeházasodni,ebből úgysem lesz életreszóló kapcsolat.Nagyon fiatalok vagytok még az elköteleződéshez.
2014. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 PearlDiver ***** válasza:
Szép dolog, ha egy kapcsolat nem csak a levegőben lóg, hanem vannak közös tervek a jövőre. De elegendő együtt eltöltött idő híján, és stabil egzisztencia nélkül egy ilyen döntés egyszerűen elhamarkodott.
2014. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!