Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton beleélem magam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton beleélem magam, és koppanok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Magamat átlagos lánynak mondanám. Se nem csúnyának, se nem szépnek.

Nos, mindig amikor megtetszik egy fiú félre értelmezem a jeleket, bele élem magam, és koppanok. Ráadásul nem is a menő vagy a "divat"srácok tetszenek. Amikor megtetszik valaki, a barátnőimnek mindig az a reakciója, hogy csúnya a srác, de én helyesnek látom Őket.

Ahogy látom a többi lányt, szinte bárkit megkaphatnak külsőtől függetlenül. Nekem meg még a "csúnya" fiúknál sincs esélyem.

Nektek hogy sikerült elérni, hogy ne éljétek bele magatokat? Minél több csalódás ér, annál jobban magamba fordulok, már pszichológushoz is jártam(más ügyben, de ez is közre játszott). Lány létemre nagyon csípi az önbizalmam a sok koppanás...19/L.


2014. szept. 23. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod beszélgessünk privibe.Aztán majd kialakul!:)

Koppani nem fogsz..max csak én!:D

2014. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!