Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdjek magammal? Valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Alig mozdulok ki, itthon elvagyok. Olvasgatok, netezem. Van, hogy bedepizek, de annyira nem jellemző.

Igazából jó lenne már párt találni, meg úgy eleve az emberi kapcsolataimat ki kéne fényesíteni . . .

Régen közvetlenebb, nyitottabb voltam, mindenféle emberrel haverkodtam. Sokmindent átéltem, ezzel nem traktálnálak most titeket. Lényeg, hogy most van körülöttem egy 'burok'. Tudom ez nem jó, de egyszerűen ki tudok ábrándulni emberektől. A velem egykorú csajokat leginkább a külsőségek érdeklik, meg úgy nyavajognak a pasijukról, hogy közben nem szerelmesek, csak nem tudnak egyedül meglenni. Persze azért vannak barátnőim az értelmesebb kategóriából is, de sajna legjobb nincs.

A férfiakban sokat csalódtam, pedig nem az a típus vagyok, aki hagyja magát kihasználni, hülyére venni. Pasikkal jobban haverkodok, de azok is leépülnek, vagy leépítem őket, mert felszínesek velem szemben. Egyébként mások szerint szép vagyok, kedves arcú stb. Én se tartom csúnyának magam, de az az egészséges önbizalom hiányzik.

Valaki lebutáz, van, aki bölcsnek tart. Van,aki érzéketlennek tart és valaki túlérzékenynek. Mikor melyik arcom mutatom/mit hoznak ki belőlem. Igazából nem sokan ismernek úgy igazán... Tudom, mással is így van ez.

Mostanában csak vegetálok, kerülöm a társaságot. Járok azért ide-oda csacsogni, bulizni, de nem ad semmi pluszt. Pozitívan fogom fel a dolgokat, de mégiscsak rossz,kilátástalan...

Kioktatást nem kérnék, csak tanácsot! És ismerkedni sem akarok itt. Köszi, hogy elolvastad és segíteni próbálsz :) sajna ez is ritka manapság ...


2014. szept. 24. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen lányt. Vele beszélgettem hónapokat át minden nap a neten. Ő a neten élte meg a vágyait, srácokkal történő ertikus levelezésekben, beszélgetésekben. Sajnos belebotlottunk egymásba, de nem lett tali. Mindegy már.


Nos, a gondod az, hogy nagyon idealista vagy, amire persze jogosan ráerősít még az is, hogy egy alapvetően érték nélküli társadalom vesz körül. Lehet, hogy kisebb korodban is ért valamilyen trauma, csak most már nem emlékszel rá. A kiskori traumák is létrehozhatnak egy burkot, főleg, ha még felnőtt korban sem tapasztalsz kellemes dolgokat. De nézzük a tényeket: alig mozdulsz ki, olvasgatsz, netezel. Az olvasás fontos, én is művelem néha, de általa nem lesz baráti köröd, nem vesznek majd körbe emberek. Ha értelmesebb emberekkel akarsz ismerkedni, akkor ezt a hobbidat úgy aknázhatod ki, hogy eljársz könyvtárba, kulturális rendezvényekre. Mindenhol akad pár fiatal, még ha alapvetően az idősebbek is szoktak inkább eljárni ilyen rendezvényekre. Tehát ez már egy opció lehet a társasági kör építésére, bővítésére, kimozdulásra.


A lényeg, hogy mindenkinek meg kell keresnie azt a közeget, azokat az embereket, akikkel jól érzi magát. Akikkel nem kényszerből szórakozik együtt, mozdul ki, csak azért, hogy ne otthon üljön. Eljárhatsz színházba is, ha teheted, ott is tudsz ismerkedni. Sok fiatal jár oda (feltételezem városi vagy, nyilván van színházatok).

Vagy sportolj, ott is rakás emberrel ismerkedhetsz.


Én is ilyen vagyok, elég pár mondat és simán kiábrándulok emberekből. Azért van ez, mert az emberek 80%-a elég alacsony szinten áll érzelmileg, szellemileg, lelkileg bármi miatt. Szerintem te is olyan lehetsz, aki nem tud felldódni úgymond "egyszerű, mint a faék" emberek között. Nincs ezzel baj, mondom, járj kultúrkörökbe. Kávéházakba is beülhetsz egyedül, 2-3 naponta mindig egy helyre ugyanoda. Előbb-utóbb fel fog tűnni valakinek, hogy mindig oda jársz. Csak kitartás kell hozzá, lehet, hogy hónapok munkája ez. Tehát cselekedj, mozdulj ki. Nem kell hozzá ezreket költeni.


A másik: nem biztos, hogy rögtön le kellene építeni minden férfit. Valaki csak poénkodni kíván olykor, nem biztos, hogy felszínes. Csak sokan a nevetgélést, vidámságot keverik a felszínességgel. Persze, ha zsigerből érzed, hogy felejtős, akkor megértem. De néha adj esélyt 2-3 találkozásra, hátha csalódsz az első elképzelésedben.


Ne légy ennyire idealista. Ez a lány, akit fent írtam, kb. ugyanilyen, mint te. Plátói szerelmet dédelget évek óta, aminek semmi esélye, hogy kétoldalú lesz. Noha kimozdul, olykor bulizik hétvégente, és igen szervesen kiveszi részét az osztálymunkából suliban, mégis akkora fal van körülötte, hogy csak na. Nekem megnyílt a neten, levette álarcát, meztelen lett lelkileg előttem. Persze, sajnos semmi sem lett a dologból, pedig én nagyon akartam, hogy legalább találkozzunk egyszer. De annyira álomvilágban él, hogy még ez sem fért bele. Na meg a korkülönbség is. Majdnem 10 év javamra. Pedig mi aztán tényleg minden mélységes dologról, lelki-szexuális téren komolyan elbeszélgettünk, egy húron pendültünk nagyon a néhai vitákat leszámítva, meg volt az összhang a beszélgetésekben. De mégsem akart találkozni. Azt akarom kihozni, hogy nincs tökéletes. Ő azt kergeti, a vágyálmait dédelgeti, ami lehet, hogy abban az elképzelt világban tökéletes, de végül ez megöli a lelket, megkeseríti, megöregbíti. Tehát legyél nyitott, nem kell feladnod az elveidet, gondolataidat, vágyaidat, de járj nyitott szemmel. Sosem tudhatod. Érted? :D

2014. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem kedves 11-es :-) Igen néha a föld felett járok, jól látod, de nekem kell néha, hogy elrugaszkodjak a rút valóságtól. Érted? :-D Köszönöm a tanácsod, próbálkozom ... :-)
2014. szept. 25. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!