Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ideges amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ideges amiatt hogy 22 éves lányként nincs párom?

Figyelt kérdés
Félek hogy kifutok az időből, és egyedül maradok örökre. Privát levelektől kíméljetek, nem azért írtam a kérdést.
2014. szept. 25. 20:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
# 10 Kössz :( Most már én is ideges vagyok...
2014. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én ismerek itt normális "pasit.." (Nem magamra gondolok)

Mármint nem úgy, de pár arcot megismertem itt az idők folyamán és elég rendes is van köztük.

2014. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én örülök is neki, hogy nem vagyok "normális". Amit az emberek többsége manapság normálisnak gondol, az valjóában a világ legnagyobb őrültségei közé tartozik.
2014. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne normális pasi az itteniek közül.. Én is az vagyok, és magamon kívül beszéltem már itt jópár normálissal.
2014. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Milyen mérce szerint normális? Ha a most elterjed normáról van szó akkor vállalom, hogy nem vagyok normális.
2014. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Utolsó te csak a magad nevében nyilatkozz.
2014. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a cipőben járok... Próbálok nem görcsölni rajta, de azért zavar... :/ Azért ne keseredj el, az h most nincs senkid, nem jelenti azt h nem is lesz :)

22/L

2014. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#16 Gondlom ezt #14-nek írtad.
2014. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jaj te szegény, hát mindjárt megsajnállak. :( (sniff, sniff)
2014. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Próbáltalak volna biztatni, de nagyon bunkó beszólás volt, hogy az itteni pasik között egy normális sincs. Tényleg gondok vannak veled. Gondolkoztam, írok privátot, hiszen nem a te korosztályod vagyok, így nem is akarnék ismerkedni veled, de így ennyi volt.

De minek is próbáltam volna írni neked valamit, ha nem vagyok normális. Szóval ennyit erről.

egyébként AZ ITTENI LÁNYOK KÖZÖTT EGY NORMÁLIS SINCS.

Na, ez milyen?

2014. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!