Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ideges amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ideges amiatt hogy 22 éves lányként nincs párom?

Figyelt kérdés
Félek hogy kifutok az időből, és egyedül maradok örökre. Privát levelektől kíméljetek, nem azért írtam a kérdést.
2014. szept. 25. 20:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Rájöttem már, hogy az ilyen előítéletes, hisztis, önfejű, csökött hárpiákra egy millijoule-nyi energiát sem érdemes pazarolni.
2014. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A legtöbb siránkozo nő egy buta liba. Csak a kigyurt,magas,jóképű pasikra figyelnek (mint amilyen én vagyok) és amsok nyominak nem adnak lehetőséget, pedig akkor lenne valakijuk.


Magas a mérce...

2014. szept. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!