Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha nem vagyok csúnya és csendes vagyok? Engem sose fog senki se szeretni? L/22

Figyelt kérdés
Alkalmazkodtam azokhoz a fiúkhoz akikkel jártam, még sem becsültek meg és szakítottak velem. Persze ezzel nem azt mondom hogy mindent eltűrtem. Beszélgettem velük, igyekeztem őket megnevettetni. Rossz tulajdonságom hogy nem vagyok egy népszerű, harsány lány, akire a fiúk felfigyelnek. Most nem tanulok és nem dolgozok sehol. Nem nagyon szoktam itthonról kimozdulni.
2014. szept. 26. 09:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
de unom már ezt a kérdésed! szánalmas önsajnálatra vársz!
2014. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem azért nem dolgozom vagy nem tanulok, mert nem akarok.
2014. szept. 26. 10:07
 13/20 A kérdező kommentje:
De amúgy nektek sincs munkahelyetek hogy ha van arra időtök, hogy megnézzétek ki mit ír ki.
2014. szept. 26. 10:08
 14/20 anonim ***** válasza:

Bizti lesz olyan aki szépnek fog látni, és elfogad olyannak amilyen vagy, meg a hiányosságaiddal együtt szeret.

Mondjuk ebben reménykedem én is... ^^

2014. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
En tanulok, csak sokszor ugy vannak oraim, hogy kozte van 1-2 oras szunet, sajnos igy sikerult felvennem a targyakat.
2014. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hogy kell akkor elképzelni a napodat ? Otthon ülsz a gép előtt és ennyi ?

Ha mondjuk családi oka van annak hogy otthon vagy az úgy oké, teszem azt hozzátartozót kell betegség miatt gondozni, de ha csak éppen azért mert így kényelmes az már nem annyira oké.

Ha nem mozdulsz ki akkor az emberek nem is találkozhatnak veled, amiből következik az, hogy még csak esélyed sincs hogy bárki meg akarjon ismerni. Társkereső oldalakat próbáltál már ?

2014. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Régebbi kérdésednél láttam írtad hogy nem akarsz ismerkedni interneten.

Van ennek valami oka ?

2014. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Interneten sok a szélhámos.
2014. szept. 26. 14:01
 19/20 anonim ***** válasza:
A valóságban is. Van internetes ismerkedéssel rossz tapasztalatod is vagy csak feltételezed hogy rossz dolog ?
2014. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Pendulum92 ***** válasza:
Egy valamit kérdezz meg őszintén: Valóban ki akarsz törni ebből a helyzetből, vagy valójában élvezed bizonyos értelemben?
2014. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!