Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátom megcsalt még 1 hete. Elmondta nekem, hogy mi történt, mondta, hogy csak csók volt, de majdnem le is feküdt a lánnyal de mégse tette, mert rájött én vagyok neki fontos. Olyanokat mondott nekem,hogy hülye vagyok ha szakítok vele ezért, meg hogy túlreagálom a dolgokat. Beszéltünk erről és végül is úgy ahogy megbocsájtottam neki, mondta hogy próbáljuk meg én belementem. De azóta folyton azon kattog a fejem, hogy vajon tényleg csak egy csók volt-e és legközelebb nem megy e tovább?

Nem tudok megbízni benne, úgy mint régen ezért teljesen tanácstalan vagyok, ugyanis szeretem, de nekem ez így nem oké, hogy idegesítsem magam minden percben, vajon most hol van és kivel.


2014. szept. 28. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nálad ez nem fér bele, ha emiatt bizalmatlan vagy, akkor inkább hagyd ott!

Mindig ezen fogsz kattogni, ha elmegy valahová, nem fogsz neki hinni, ellenőrizni fogod...


És ez így minden, csak nem kapcsolat...


Megcsalás után csak akkor szabad folytatni, ha:


- Megérted az okokat, és elfogadod, és nem zavar, hogy ez bármikor megtörténhet.

- Vagy ha megbízol benne annyira, hogy tudd, nem fog megtörténni... és nem hánytorgatod fel, nem őrlöd az idegeidet miatta.


Ha a fentiek közül valamelyik nincs meg, akkor kár erőltetni!

2014. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz lehet most. Örülj neki hogy elmondta, viszont mégiscsak megcsalt!
2014. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyit arról, hogy érdemes őszintének lenni egy nőhöz...
2014. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!