Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mindegy lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mindegy lenne, hogy akivel együtt vagytok, az titkol mindenki előtt, vagy felvállalja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 19:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Inkább csak annyit mondok, hogy elmentem egy ismerőshöz, majd jövök. Inkább ez, minthogy erről kérdezgessenek...


(#6)

2014. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#9 Nem kérnék olyat, hogy egyik ismerősétől a másikhoz szaladgáljon a hírrel. Csak annyit, hogy ha szóba kerül, ne tagadja le. Illetve ha jön hozzám ne hazudjon, hanem mondja azt, hogy a barátnőjéhez megy.


#10 Nem is azt kértem tőle, hogy részletekbe menjen bele. Csak nem értem, egy felnőtt ember miért nem tudja felvállalni, hogy van valakije. Csak ki kell nyitni a száját, és egy kb. 5 szavas mondattal el lehet intézni az egészet. Szerintem is szégyell, habár nem tudom miért. Persze ezt tagadja. Azt mondta, hogy ha tudná valaki, hogy én vagyok a barátnője, akkor irigykednének. Persze feltételes módban könnyű beszélni ilyesmiről.

2014. szept. 28. 20:04
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 Miért baj, ha kérdezgetnek?
2014. szept. 28. 20:05
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem választanék olyan embert magam mellé, aki úgy viselkedik, mint aki szégyell.
2014. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mert nem tartozik rájuk, csak mi kettőnkre.
2014. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#15 És nem is tudja senki, hogy együtt vagytok? A másik fél szülei és ismerősei sem tudnak róla?
2014. szept. 28. 20:10
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért butaság ez a "másra nem tartozik, csak kettőnkre" hozzáállás (és elnézést kérek a "butaság" kifejezésért), mert elmegy ez egy darabig, egy-két hónapig is talán, amíg nem igazán komoly a kapcsolat.

De egy komolyabb kapcsolatnál, amikor kicsit hosszabb távra tervezek a másikkal, már nem működik.

Mert milyen kapcsolat az, ahol nem vállaljuk fel az ismerősök előtt a másikat? Már eleve ha együtt megyünk szórakozni, megláthatnak minket együtt. Akkor mit hazudunk? Hogy csak egy ismerőssel voltunk?

Soha nem mutatkozunk együtt egymás baráti társaságában?

Soha nem fogjuk meg egymás kezét az utcán?

Ne már! :D


Ennyi erővel a testvéreimet, vagy a szüleimet is letagadhatnám, mert ugyan kinek mi köze a családi kapcsolataimhoz.


Úgyhogy én azt mondom, hogy egy laza kapcsolatnál elfogadható, hogy letagadjuk a párunkat, talán oka is van, de egy komoly kapcsolatnál elfogadhatatlan, gusztustalan és megalázó.

2014. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Költőnő? ***** válasza:
Dehogy mindegy.
2014. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem laza kapcsolatról van szó. Lazánál engem sem érdekelne ez a téma. Hetek óta padlón vagyok ez miatt, de csak azt mondja, hogy neki így jó, és ne kérjek tőle ekkora dolgot. Ez az egyetlen dolog amit kértem eddig tőle. Mondtam neki, hogy ha nem szégyell, akkor bizonyítsa be. Persze nem tudja...
2014. szept. 28. 20:25
 20/24 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy ha így áll hozzá, valóban komolyan vesz.
2014. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!