Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Teljesen össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy több, mint másfél éve együtt vagyunk a barátommal és megtetszett egy másik srác a suliban. De annyira tetszik, hogy azt el nem tudom mondani, teljesen vonzódom hozzá, de csak látásból ismerem. És ezzel együtt úgy érzem, hogy unom a barátomat és hogy nem vagyok belé szerelmes. Régebben is mindig voltak hullámvölgyeim a kapcsolatunkban (néha szerelmesnek éreztem magam, néha nem). Persze ezt ő nem tudja, és nagyon szerelmes belém, de tényleg, nagyon.

Csakhogy az eszem azon a másik fiún jár...Néha úgy érzem, hogy kész lennék az egész másfél éves kapcsimat eldobni, hogy esetleg járhassak vele. Szánalmasnak érzem magam, mérges vagyok. Nem tudom, hogy csak egy fellángolásról van-e szó, vagy több (ez a nagyon tetszik érzés egyik napról a másikra jött rám). Persze még gondolkozom, hogy mi tévő legyek, de nagyon nyomasztó érzés, és lelkiismeret furdalásom is van, sajnálom a barátomat. Nem ismerek magamra, teljesen behülyültem és összezavarodtam. Nem oltást kérek, csak a véleményeteket.

Én 16L, a barátom 18F.

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 21. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tanulj meg főzni.
2010. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell aggódni, ez teljesen megszokott viselkedés ribiknél
2010. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Jajj en ugyanigy vagyok:(Csak nalam meg rosszabb egy fokkal.Ugyanis en talizom is a sraccal:|A baratom meg nem tud semmirol.enis egy arulonak erzem magam,de nincs mit tegyek.Telik az ido es szpe lassan vaalsztanom kell.Es az a legrosszabb,hogy mind2 srac szeret engem:(Ez nagyon szar helyzet:| De amiket leirtal az mind ram is jellemzo....
2010. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ribi, ez nem tudom honnan jött le neked. Az remélem teljesen egyértelmű volt, hogy nem találkozgatom a sráccal és sosem csalnám meg a barátomat.

Amúgy köszi a válaszokat.

2010. jan. 21. 20:35
 5/14 anonim ***** válasza:
persze hogy nem csalnád meg. Előbb dobnád és utána jönnél össze a másikkal. Ez technikailag nem megcsalás
2010. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom tanácsolni, hogy nagyon alaposan fontold meg. Egy meglévő, működő kapcsolatot eldobni egy teljesen bizonytalan kedvéért. Arról nem is beszélve, hogy a barátodat is összetöröd, és gyakorlatilag tehetetlenül nézné végig az egészet, amellett, hogy valószínűleg azt is látná, ahogy a másik sráccal jutsz valahova. Végül úgyis te fogsz dönteni, mindig a nő dönt, de gondold végig, megéri-e.


20/F

2010. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utálom magam ezért az egészért és akárhogy próbálom elterelni a gondolataimat, mindig csak Ő jár a fejemben...
2010. jan. 21. 20:40
 8/14 A kérdező kommentje:
20: 39 Mindenki ezt mondja körülöttem, és én is tudom, hogy ez az igazság, természetesen még gondolkodom és hagyok időt de olyan szörnyű érzés, hogy amikor a barátommal vagyok, akkor is inkább a másikkal lennék.
2010. jan. 21. 20:41
 9/14 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak kéretni akarod magad a másik srácnál és nem is szereted igazán a barátod?
2010. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kéretni nem akarom magam, de a második kérdésre sajnos nem tudom a választ...
2010. jan. 21. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!