Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda kinézetű férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda kinézetű férfiaknak miért csak az örök magány, a kiközösítés, és csak a rossz jut mindenbe?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 22:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
mert nem néznek ki jól
2014. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
Magasvékonysrác?
2014. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekik is van szívük.
2014. okt. 1. 22:52
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ronda,annak is ez jár.Nem vagyok ronda,mégis ugyanezt kapom nap mint nap.De rajtam kívül ez senkit nem érdekel.

A miérteket hagyjuk,mert a Te helyzetedbe vagy máséba úgysem látnak bele,és fogalmuk sincsen miken ment keresztül az a másik valaki...

2014. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%
Mert ilyen a hozzáállásuk. Nehogy azt hidd már, hogy a kinézeted miatt van ez. :)
2014. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, aki szép annak minden jó megjár, aki ronda az meg minden rosszat megkap az élettől.
2014. okt. 1. 23:20
 7/31 A kérdező kommentje:
Minden nap csak egy kész szenvedés.
2014. okt. 1. 23:27
 8/31 anonim válasza:
21%
Amúgy nem értem, miért sírtok itt, hiszen nektek férfiaknak csak elég annyi, ha eljártok edzőterembe és kicsit kigyúrjátok magatokat. Nem számít, hogy amúgy helyes vagy-e vagy sem, ha jó tested van és hozzá egy magabiztos kiállásod (márpedig, ha jó tested van, akkor az lesz), akkor nyert ügyed lesz a csajoknál. Míg egy lánynak nem elég csak a jó test, hiszen ott alapvetően az arcának kell szépnek lennie. Úgyhogy hajrá! :)
2014. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Fejre mit gyúrsz? Ha maga a fej ronda.
2014. okt. 1. 23:57
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Bocs de a büdös életben be nem tenném a lábam egy edzőterembe a sok primitív agyatlan szteroidzabáló, kihaénnem bunkó közé. Ó és bocs de a veséimet ötven-hatvan évesen is szeretném használni.
2014. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!