Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda kinézetű férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda kinézetű férfiaknak miért csak az örök magány, a kiközösítés, és csak a rossz jut mindenbe?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 22:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Fikazod, hogy 3 masodpercente nezegettek agukat, mikozben te meg oket figyelted:D a kulonbseg kettotok kozott csak annyi, hogy ok elegedettseget ereztek, te pedig gyuloletet...

Igen, keves kiloval nyilvan nem tapad ugx az izom... en husis vagyok, igy nekem relative konnyu... csak lusta

hat egyel... tesztat, szalonnat, zsiroskenyeret

2015. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nyilván eszembe se jutott, hogy egyek. Megnyugtatlak, eszek annyit, amennyi egy 70-80 kilós embernek is elég lenne, csak épp semmi nem látszik rajtam. Igen próbáltam, a tömegnövelő se.


És nem figyeltem őket, csak rohadt nehéz nem észrevenni, hogy a körülöttem levők 90%-a majd összefossa magát gyakorlat közben, miközben önelégült fejjel elalélnak maguktól. Én meg hányok az ilyen emberektől, eredmény semmi, úgyhogy elég volt.


Egyébként nem kell félni, többségük érettségi, főiskola-egyetem-próbálkozás alatt nem érzi már ezt az elégedettséget. Jót nevetek az egyik rokonomon, ő a mai tipikus díszpéldány, felzselézett haj, tökéletes test, hatalmas önbizalom. Ő majd mindenből 90%-ot ír, felmegy pestre elté-re, és ilyen meg olyan fasza élete lesz. Most épp a sírás kerülgeti...:D Na nem mintha nekem ettől jobb lenne, vagy ő kevésbé lenne jó kiállású a jövőben, így mindenben hatalmas előnyt élvezve egy magamfajtával szemben, de azért jó érzés látni, hogy nem minden habostorta...;)

2015. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Megis te rinxalsz itt egy csomo idegennek, o pedig hamar osszeszedi magat...


van egy unokatestverem, hulye mint a segg, akkora mint egy ketajtos szekreny... elvegzett egy asztalosit, bar azt sem elsore, aztan egy par hetes uszomesterit, meg most egy par hetes gepeszkepzest.... azert nem ment neki elsore az asztalosi, mert leszarta a tanulast, ugyanis az elso ev utan mar dolgozott mint a gep, es annyi pemzt termelt maganak, hogy vett egy BMWt... aztan rajott, hogy nagy a fogyasztasa, eladta, es vett egy hibrid BMWt:D 16 evesen mar 2 nagymotorja volt, ugyhogy a jogsit csakugy muszajbol tette le, persze sajat penzbol...

szerinted ez az ember boldogtalan? Aligha.... primitiv? Az meglehet... megis tobbre viszi mint te, ugyanis van celja, elhatarozasa, es akarata... sikereket ugy latszik esz nelkul is el lehet erni!

Es teszed itt a nagy okost, mikozben karorvendo kis suttyo vagy, ugxan miert lennel jobb a rokonodnal?

2015. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Pontositsunk, kell esz a sikerhez... jozan paraszti esz, nemmpedig Pitagorasz tetel... az unokatestverem, aki hulye mint a segg, o megis eszes, mert o tudja ervenyesiteni magat nulla segitseggel... ne legyel nagyra az egyetemeddel, ha az elettel nem tudsz mit kezdeni
2015. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"16 evesen mar 2 nagymotorja volt, ugyhogy a jogsit csakugy muszajbol tette le, persze sajat penzbol... "


Mese habbal. Tisztességes úton biztos nem szerzett annyi pénzt, vagy az a motor olyan is volt.

2015. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"az unokatestverem, aki hulye mint a segg, o megis eszes, mert o tudja ervenyesiteni magat nulla segitseggel..."


Erre meg azt tudom mondani, hogy nézzük meg mi lesz vele, meg a vitapartnereddel negyven évesen. Addigra a te ismerősöd ötször csődbe megy, mert átvágják a bankok és a nála okosabb, ravaszabb emberek. Ezek a gyurma gyurkák tipikus látszat emberek, kicsit megkapargatod a felszínt előkerül a csilli-villi mögül a nagy semmi.

2015. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Véletlenül se az egyetemmel/főiskolával kérkedek, százszor bebizonyosodott, hogy sok 40 éves embernél jobban látom előre az élet dolgainak hatásait, következményeit. Persze akkor, amikor mondom, nem törődnek vele, mert szegény csóri srác hadd beszéljen, mi a nagy felnőttek jobban tudjuk. Aztán nem egyszer történt meg, hogy ezek a felnőttek pár hónap múlva ott sírtak összetörve előttem, mert bekövetkezett, amit mondtam, hogy be fog következni, ha ezt meg azt csinálja, így dönt úgy dönt. Ezen kívül nagyon sokan, nálad jóval képzettebb, bölcsebb emberek mondták, hogy kivételesen intelligens vagyok. Úgyhogy ezt az egyet biztos nem tudja senki elvenni tőlem. ;)


Egyébiránt nekem is van egy mozgatórugóm, ami által minden könnyebbé válna számomra, és elkezdhetném megvalósítani önmagam, úgy isten igazából. Pár hete majdnem elértem, de szertefoszlani látszik. Ez van, de ti örüljetek, milyen faszagyerekek vagytok, alázzatok még egyet azokon, akik padlón vannak, egy ideje úgyis ez a menő.:))

2015. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta, hogy tisztesseges penzzel szerezte? Cigivel seftelt:D a motorokat persze hasznaltan vette, de megszerelte oket sajatkezuleg



oke, en elhiszem, hogy 40 eveseket eghazudtolsz, olyan bolcs vagy..a kerdes mar csak annyi, miert nyavajogsz itt a gyakorin?:D

Ha olxan bolcs lennel, nem akadnal fenn olyan szarokon, mint a kulsod... a lanokat pillanatok alatt le lehet nyugozni az intellektussal, hat miert nem teszed?


Zavar, ha alaznak? Visszaolvasva teged, te sem dicsertel meg senkit... hibakat soroltal, megoldast egyet sem, masok hibait eszrevetted, de tehetsegeit nem... innentol kezdve mit akarsz meg? Csak azt kapod, amit adsz!

2015. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hajaj, ez az "Azt kapod, amit adsz" elég ironikus most.:D Mondjuk úgy, hogy másfél évig küzdöttem valakiért, úgy hogy volt egy 3. személy a képben, de mindent megadtam neki, mindenben mellette voltam, végül beteljesedhetett az érzés, amit immáron mindketten tápláltunk egymás iránt. De hazament, a 3. személy pedig leígérte a csillagokat huszonhatodszorra, így megint szertefoszlottak a reményeim a boldog életre. Igen, nekem ez lenne a boldogság kulcsa, a segítség h elfogadjam magam, hogy lássam miért küzdök és kitartó legyek. Mindenkit más motivál. Úgyhogy a kérdésedre a válasz: Ha azt kaptam volna, amit érdemlek, akkor most nem irogatnék neked, és nem lenne ilyen önfeledt jókedvem sem, hanem épp a szerelmemmel tölteném az időt. ;)
2015. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Vége javítva: "Ha azt kaptam volna, amit adtam..."
2015. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!