Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda kinézetű férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda kinézetű férfiaknak miért csak az örök magány, a kiközösítés, és csak a rossz jut mindenbe?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 22:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
jut még fedora kalap is
2014. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%

hat ez hulyeseg szerintem , nekem volt"ronda" baratom es ezen enis elgondolkoztam h megis miert szerettem bele es akkor jottem ra a lenyeg a kisugarzas!valamint az onbizalom , ha van onbizalmad van stilusod es ebbol jon. kisugarzas ,onnanstol mar jon. tobbi kedves vicces meno stb ami akarsz, ne erdekeljen nmit gondolnak masok hanem h te erezd jol magad. borodben, mm melyik lany akar olyan fiuval lenni aki mindig kozli h ajj de ronda vagyok..... szoval ha valtoztatsz a hozzaallasodon es lesz onbizalmad hidd el h ezt a lanyok is eszrefofjak venni. szerintem olvass el vmi ezzel kapcsolatos konyvet/ket


l

2014. okt. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%

# 8


Mintha az olyan könnyű lenne. Nem csak évekig tartó kitartás kell hozzá, de rengeteg pénz is, hogy a kondi bérletet, a vitaminokat, és a tömegnövelőket fizetni tudjuk. Nektek meg csak meg kell lebegtetni a zsíros valagatokat, és egyből az öletekbe hullik 30 férfi.

2014. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
13-as egy barom vagy.
2014. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
45%
Kissé egyedi pár a kifejezésmódja, de tulajdonképpen igaz.:P
2014. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
13-as egy barom vagy, de igazad van.
2014. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Valahogy én soha a jóképű fiúkba szerettem bele, hanem azokba akiben éreztem, hogy különleges. Éreztem, hogy van benne valami ami bennem is. Ezt így nehéz elmagyarázni, de nekem nem fontos a külső. Mi az ami tetszik nekem egy fiúban? Először is az hogy őszinte. Ki meri mondani, ha téved és azt amit gondol, de nem meggondolatlanul. Ismeri a hibáit és azt amiben jó. Természetes és egyszerű, de belül kincs. Olyan valaki akire mindig számíthatok, aki velem örül és sír. Aki tud örülni, aki tud komoly lenni. Lányok ki ne szeretne bele egy ilyen fiúba!?


Nektek egy kis önbizalom kell, önismeret és figyelmesség. Azért nem olyan sok és ha valaki ilyen akkor mindegy, ha egy szörny is, egy kigyúrt pasi sem tudja felvenni a versenyt.

Ja még annyit, hogy igaz a mondás: A szépség belülről jön. Sok sikert!

2014. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem, hagyjuk már...lévén az ilyen emberek többsége külső szemlélő által egy rakás szerencsétlenség, minden életszakaszában a kitaszított szerep jut neki, a megaláztatás, ésatöbbi. Persze ha bárki veszi a fáradtságot megismerni, belülről csodálatos ember, meseszerű értékekkel, csak pont nem erről híres a társadalom, meg a nők. Akik, ahogy írták, felemelik a pitsájukat a fotelből és 30 kigyúrt őstahó állja őket körbe. Mese habbal, hogy majd a nő a 0 önbizalommal rendelkező kis szerencsétlent választja.
2014. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ti is elutasitotok mindent, miert szaroztok, hogy titeket elutasitanak?

a gyurashoz penz kell? A gravitacio ingyen van, nyomj le minden nap 50 fekvot, es 2 honap mulva eglatszik az eredmeny...

"Be nem megyek a pri itiv agxatlanok koze"... ugxanannyira eloiteletes vagy, mint a minta, amit elitelsz!


en sem vagyok szepsegideal, nem vagyok kitarto (a fekvok ket het utan is latszodnak), nem vagyok izmos (az utolso fekvot kb masfel eve nyomtam:D), megis volt es van baratnom... hogy hogyan? Nem zarom bortonbe onmagam...

Szabad akaratotok van! Miert teszitek fuggove ezt masok gondolataitol?

Iranyitsatok az agyatokat, kulonben az fog iranyitani titeket, ugy viszont nem lesztek sem boldogok, sem sikeresek!


Onmagatokat, csak ti kepviselhetitek! De alarendelitek magatokat mind masik ferfiaknak, mind a noknek! Miert?

2015. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Napi 50 fekvő 2 hónap után meglátszik? Mesélj még...20 évig fekvőzhetnék, akkor se látszana rajtam csak elhanyagolható mértékben. És igen, voltam konditeremben is hónapokig, elég is volt a sok nárcisztikus zselézett hajú majmot nézni, akik 3 másodpercenként nézegetik magukat a tükörben milyen rohadt tökéletesek. Hozzáteszem a kondi sem látszott rajtam, megb.szhatom a genetikámmal együtt, hogy 50 kiló vagyok vasággyal.
2015. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!