Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom ezt feldolgozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bazsyx88 kérdése:

Hogy tudom ezt feldolgozni? Hogy fogok ezek után mėg valakiben megbizni?

Figyelt kérdés
Novemberbe múlt volna el 2ėve hogy összejöttünk a barátnőmmel!Neki van 2 gyereke ės a külföldön ėlő gyerekek apja ės jó módú!de ėn mindent megpróbáltam megtenni hogy mindent megadjak nekik!Azt hitem hogy ha mindent megadok nekik akkor egy család lehetünk!Balatonon dolgoztam mint zenėsz!amit kerestem mindent nekik elküldtem!segitettem ės támogattam őket! Egėsz nyáron csak nekik dolgoztam! Ės most hogy vėget ėrt a szezonom a hangszereimet hoztam a szüleimhez ės másnap mentem volna hozzájuk! Ės közölte velem a barátnőm hogy már elmultak benne az ėrzėsek ės hogy már 2honapja van neki valakije! Nagyon kėsz vagyok lelkileg!Megakarok halni!

2014. okt. 2. 11:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lesz majd saját családod, olyan gyerekekkel, akik vérszerinti gyermekeid lesznek.Gondolj erre.
2014. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendesek vagytok mindannyian! Mit tanácsoltok hogy minėl könnyebben áttudjam vėszelni ezt a csalódást?
2014. okt. 2. 20:53
 13/24 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valami konstruktív dologgal.Tanulás, tanfolyam, sport, tervek, ismerkedés, önkéntesség. Hamar elmúlik majd!
2014. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Gerinctelen volt a nőtől hogy megcsalt és még a pénzt is elfogadta,de a jövőben próbálj meg kevesebb pénzt és több időt fektetni egy kapcsolatba.Van aki azt díjazza inkább.Ő csak egy vakvágány,ilyenért sírni sem érdemes nemhogy meghalni...
2014. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, kemény szitu.

Mit érdemelnek a hálátlan férgek ?

Téged ? nem több vagy ennél, talpra állsz, és megb.szod a világ összes nőjét, egész addig amíg meg nem találod azt aki mellet jobb lesz. és ha az se lesz jó folytatod.

Ne gondolkozz, ne töprengj... ájj fel és harcolj magadért

2014. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ha anyagilag megteheted vegyél kondibérletet és járj sportolni. Egyrészt leköt, másrészt emberek között vagy, tök mindegy, hogy nem beszélgetsz velük de nem egyedül vagy otthon. Vagy beiratkozol nyelvtanfolyamra. Emberek ott is, a sok házi feladat meg otthon leköti az idődet.
2014. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 angel ildiko válasza:
Vegyél egy nagy levegőt és vedd ezt tanulópénznek tudom könnyen mondom de hidd el annyiszor elestem és felálltam .De az igaz bízni soha nem fogok teljesen senkiben!Nekem sajnos orvoshoz kellett mennem ,hogy egy ilyen eseten túl legyek!Ő is azt mondta soha nem fogok tudni bízni!Azt ajnálom lassan de biztosan!Én is próbálok nekem egyetlen nagy bajom van túl jó a szívem !Nehezen tudok nemet mondani ha valaki valak kér tőlem!!Nagyon sajnálom ami veled történt őszintén! De csak ellőre ne hátra néz!Nehéz de máshogy nem megy!
2014. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ez a nő téged anyagilag lehúzott, elvette az idődet. Örülj neki, hogy időben megszabadultál tőle. Sajnos van ilyen, férfiban és nőben is.

Pont ezen mentem át a napokban, csak velem egy srác tette ugyanezt. Most már tudom, hogyha vele maradok teljesen kisemmizett volna. Örülj neki, hogy még nem volt közös házatok stb, lehet, hogy azt is elvette volna (mondván van három gyereke, bár nem tőled).

2014. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Sajnos az a legrosszabb hogy minden kapcsolatom ugyanigy vėgződött! Engem mindig megcsaltak,kihasználtak ės elh agytak!pszichiáterhez járok mert teljesen kikėszültem! Lassan egy hónapja törtėnt ės mėg most sem tudok túllėpni ezen! Ez a fájdalom számomra olyan mint amikor egy közelálló szemėlyt eltemettek volna! Nagyon rossz minden! :'(
2014. okt. 21. 11:07
 20/24 anonim ***** válasza:
Két jó tanácsom van. Ne bízz teljesen senkiben és mindig legyen "B" terved. Így elkerülhetők a nagy pofáraesések.
2014. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!